obvestila

OBVESTILO

Obveščamo vas, da bo Knjižnica UP FM IN UP PEF v ponedeljek, 30. 10. 2017 zaprta zaradi kolektivnega dopusta Univerze na Primorskem. V petek, 3. novembra 2017, bo Knjižnica UP FM in UP PEF izjemoma odprta od 10:00 do 16:00.

Vabljeni.

URNIK SKUPNE VISOKOŠOLSKE KNJIŽNICE UP FM IN UP PE

ponedeljek: od 10.00 do 18.00
torek: od 8.00 do 16.00
sreda: od 8.00 do 16.00
četrtek: od 8.00 do 16.00
petek: od 10.00 do 18.00

Za dodatne informacije in vsa ostala vprašanja, smo dosegljivi na telefonski številki 05/610 20 05 ali na elektronskem naslovu izposoja@fm-kp.si.

ELEKTRONSKI NASLOV ZA KOMUNICIRANJE S KNJIŽNICO UP FM IN UP PEF

Vljudno prosimo, da za stike s Knjižnico UP FM IN UP PEF (podaljšanje roka izposoje, podaljšanje članstva in morebitna druga obvestila, ki jih prejmete preko sistemskih sporočil servisa COBISS/MOJA KNJIŽNICA) uporabite navedeni naslov knjiznica@fm-kp.si.

V sistemskem sporočilu, ki vam ga 3 dni pred potekom roka izposoje ali članstva pošlje sistem COBISS/MOJA KNJIŽNICA je sicer navedenih več stikov, ki se nanašajo na Univerzo na Primorskem in oddelke Univerze na Primorskem Univerzitetne knjižnice,  vendar morate za komuniciranje z oddelkom Knjižnica UP FM IN UP PEF, izbrati pravilen naslov knjiznica@fm-kp.si.

Sistemsko sporočilo, pri katerem morate biti pozorni na izbiro pravilnega elektronskega naslova za vaš odgovor (odebeljeno) se glasi:

Naš naslov:
Univerza na Primorskem
Universita' del Litorale
Titov trg 4, 6000 Koper - Capodistria
tel.: +386 5 611 75 00, faks: +386 5 611 75 30
e-pošta: info@upr.si

To je sistemsko sporočilo, ki ste ga prejeli kot naročnik na
e-obvestila, zato ne odgovarjajte nanj.  Odjavite se lahko preko
servisa Moja knjižnica
(http://cobiss.izum.si/scripts/cobiss?command=MYLIB). Za dodatne
informacije pošljite sporočilo na naslov Knjižnica ZRS:
knjiznica@zrs.upr.si
Inšt. za ded. Sredoz. ZRS: knjiznica@zrs.upr.si
Knjižnica FM in PEF: knjiznica@fm-kp.si
Knjižnica FHŠ: knjiznica@fhs.upr.si
Knjižnica FVZ: knjiznica@fvz.upr.si
Knjižnica TEMENA: temena@upr.si
Knjižnica FTŠ: knjiznica@turistica.si
Univerzitetna knjižnica: info@uk.upr.si

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas vabimo k obisku, za vse dodatne informacije pa smo vam na voljo tako na navedenem naslovu, kot na telefonski številki 05/610 20 05.

S spoštovanjem,
Tanja Gregorič