Ponudba Erasmus praks v tujini za študente 2014

18.03.2014

Obveščamo vas, da so na spletni strani Cmepius objavljene ponudbe organizacij v tujini, ki so pripravljene gostititi Erasmus študente - praktikante.

Več informacij:CMEPIUS

Prav tako vas obveščamo, da smo s strani italijanske nacionalne agencije za program Erasmus+ prejeli večje število ponudb za opravljanje Erasmus+ prakste za tuje študente (bivši COMENIUS asistenti).

Ponudbe italijanskih osnovnih in srednjih šol

Za več informacij se obrnite na Erasmus koordinatorja Marka Gavriloskega.

14. maj. | Novice

Zaključek naravoslovnih in matematičnih delavnic

Tudi v šolskem letu 2023/2024 so na UP PEF potekale naravoslovne in matematične delavnice za otroke od 1. do 3. razreda.

13. maj. | Novice

Obisk študentov predšolske vzgoje z Dunaja

V okviru Erasmus+ projekta DivA, katerega glavni namen je oblikovati model sodelovanja med visokošolskimi institucijami iz različnih držav, na osnovi katerega bodo partnerji lahko usposabljali učitelje za poučevanje v večjezičnih in večkulturnih okoljih, je Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem gostila študenta Pädagogische Hochschule Wien iz Avstrije.

10. maj. | Novice

Študentka Nika Šardi prejemnica priznanja

Nika Šardi je prejemnica bronasto priznanje za uspeh na tekmovanju za Mednarodni matematični kenguru.