PAI – Študijski program za pridobitev pedagoško-andragoške izobrazbe

banner-eu-ess-mvzt.jpg

Št. pogodbe  3211-06-000066

Področje: Izobraževanje učiteljev

Program: Študijski program za pridobitev pedagoško-andragoške izobrazbe

Aktivnosti/rezultati:

Cilj projekta je bil, oblikovati vzorec posodobljenih učnih načrtov pri različnih predmetih za program izobraževanja učiteljev v sodelovanju z učitelji iz različnih šol in upoštevaje njihove didaktične izkušnje.

Trajanje projekta: 2006 - 2007

Sredstva: 14.800,00 EUR

Vključeni partnerji: : Nosilec projekta: Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta Koper  Partnerji v projektu: Zavod RS za šolstvo, Pedagoška fakulteta Univerze v Ljubljani, UP Visoka šola za zdravstvo Izola, UP Fakulteta za humanistične študije Koper, Srednja ekonomsko poslovna šola Koper, Šolski center Postojna Srednja šola, Srednja zdravstvena šola Izola, Zveza ljudskih univerz Slovenije, Gimnazija Koper, Šolski center Nova Gorica – Gimnazija, Osnovna šola Antona Ukmarja.

8. maj. | Novice

Umetniški dnevi VUO: Preseganje stereotipov o umetnikih

Mesec maj bo v Kopru in Izoli obogaten z umetniškimi dogodki in prireditvami, ki jih organizirajo predavatelji in študentje s študijskega programa 1. in 2. stopnje Vizualne umetnosti in oblikovanje, s katerimi razbijajo mite o izrazu »biti umetnik«.

8. maj. | Novice

Od steklarske delavnice do razstave

Po več mesecih učenja v okviru steklarske delavnice so v mestni galeriji v Rogaški Slatini vidni rezultati dela študentov študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje.