Nakup opreme za študijsko in administrativno podporo Univerze na Primorskem - IKT NOO

Datum začetka: 01.01.2022
Rok za oddajo: 30.09.2025
Nosilna organizacija: Univerza na Primorskem
Sodelujoče organizacije:

Nosilec/ka: prof. dr. Klavdija Kutnar
Povzetek:

Namen investicijskega projekta je nakup IKT opreme za študijsko in administrativno podporo opremo ter storitve zunanjih strokovnjakov v podporo digitalizaciji visokošolskega študijskega procesa in digitalizaciji procesov, vezanih na pedagoški in administrativno-upravni del izvajanja visokošolske študijske dejavnosti na UP.

Investicijski projekt bo neposredno prispeval k digitalnemu in zelenemu prehodu - Digitalna dimenzija: 055 – Druge vrste infrastrukture IKT.

8. maj. | Novice

Umetniški dnevi VUO: Preseganje stereotipov o umetnikih

Mesec maj bo v Kopru in Izoli obogaten z umetniškimi dogodki in prireditvami, ki jih organizirajo predavatelji in študentje s študijskega programa 1. in 2. stopnje Vizualne umetnosti in oblikovanje, s katerimi razbijajo mite o izrazu »biti umetnik«.

8. maj. | Novice

Od steklarske delavnice do razstave

Po več mesecih učenja v okviru steklarske delavnice so v mestni galeriji v Rogaški Slatini vidni rezultati dela študentov študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje.