10. mednarodni znanstveni sestanek Izobraževanje za 21. stoletje - Ustvarjalnost v vzgoji in izobraževanju

10.04.2014

V aprilu 2014 bo Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta v sodelovanju z Univerzo v Mariboru, Pedagoško fakulteto in Učiteljsko fakulteto iz Užic (Srbija) organizirala 10. mednarodni znanstveni sestanek na temo Izobraževanje za 21. stoletje - Ustvarjalnost v vzgoji in izobraževanju.

Vabilo na 10. mednarodni znanstveni sestanek - rok za oddajo prispevka  je podaljšan do 21. oktobra 2013

Prijavnica za 10. mednarodni znanstveni sestanek

Navodila za oblikovanje prispevka

Call for Papers -deadline for submission extended to 21. October 2013

Registration Form

Guidelines for the preparation of articles

9. maj. | Novice

Vseživljenjsko učenje: čas je za nova znanja

Tudi v mesecu maju Center za vseživljenjsko učenje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem (UP PEF) vabi na tečaje in dogodke za pridobitev novih znanj ter veščin.

8. maj. | Novice

Umetniški dnevi VUO: Preseganje stereotipov o umetnikih

Mesec maj bo v Kopru in Izoli obogaten z umetniškimi dogodki in prireditvami, ki jih organizirajo predavatelji in študentje s študijskega programa 1. in 2. stopnje Vizualne umetnosti in oblikovanje, s katerimi razbijajo mite o izrazu »biti umetnik«.

8. maj. | Novice

Od steklarske delavnice do razstave

Po več mesecih učenja v okviru steklarske delavnice so v mestni galeriji v Rogaški Slatini vidni rezultati dela študentov študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje.