19. mednarodni znanstveni sestanek Vzgoja in izobraževanje iz perspektive preteklosti, sedanjosti in prihodnosti

15.09.2023

15. septembra 2023 bo Univerza na Primorskem Pedagoška fakulteta v sodelovanju z Univerzo v Kragujevcu, Pedagoško fakulteto v Užicu in Jagodini (Srbija) in Univerzo v Mariboru, Pedagoško fakulteto organizirala 19. mednarodni znanstveni sestanek na temo Vzgoja in izobraževanje iz perspektive preteklosti, sedanjosti in prihodnosti.

PROGRAM ZNANSTVENEGA SESTANKA
Več informacij in prijave

NAVODILA ZA OBLIKOVANJE PRISPEVKA ZA ZNANSTVENO MONOGRAFIJO - SLOVENŠČINA

PROGRAMME

Additional information: (clik).

INSTRUCTIONS FOR DESIGNING A PAPER FOR A SCIENTIFIC MONOGRAPHY

Eko___ola_UP_PEF.jpg

8. maj. | Novice

Umetniški dnevi VUO: Preseganje stereotipov o umetnikih

Mesec maj bo v Kopru in Izoli obogaten z umetniškimi dogodki in prireditvami, ki jih organizirajo predavatelji in študentje s študijskega programa 1. in 2. stopnje Vizualne umetnosti in oblikovanje, s katerimi razbijajo mite o izrazu »biti umetnik«.

8. maj. | Novice

Od steklarske delavnice do razstave

Po več mesecih učenja v okviru steklarske delavnice so v mestni galeriji v Rogaški Slatini vidni rezultati dela študentov študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje.