Razpis za študente UP za obiskovanje študijskih predmetov v okviru tedna T4EU

datum: 11.03.2024

kategorija: Za študente

V okviru evropske univerze Transform4Europe (T4EU) je odprt Javni razpis za obiskovanje študijskih predmetov v okviru tedna T4EU za študente UP v študijskem letu 2024/2025, ki ga Univerza na Primorskem v sodelovanju z Univerzo v Trstu organizira od 20 do 24. maja 2024 ter v okviru katerega imajo študenti Univerze na Primorskem možnost pridobiti 3 ECTS.

Študenti lahko izberejo enega od osmih predmetov, ki bodo potekali v angleškem jeziku. Vsak predmet bo potekal tako v živo kot prek spleta. V živo bo izveden v okviru tedna T4EU, spletni del pa bo potekal pred tem tednom ali po njem.

8. maj. | Novice

Umetniški dnevi VUO: Preseganje stereotipov o umetnikih

Mesec maj bo v Kopru in Izoli obogaten z umetniškimi dogodki in prireditvami, ki jih organizirajo predavatelji in študentje s študijskega programa 1. in 2. stopnje Vizualne umetnosti in oblikovanje, s katerimi razbijajo mite o izrazu »biti umetnik«.

8. maj. | Novice

Od steklarske delavnice do razstave

Po več mesecih učenja v okviru steklarske delavnice so v mestni galeriji v Rogaški Slatini vidni rezultati dela študentov študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje.