CVŽU UP PEF: Plesne dejavnosti za najmlajše

Center za vseživljenjsko učenje UP PEF izvaja različna izobraževanja.
V letošnjem letu smo v Katalog ponudbe CVŽU UP PEF za študijsko leto 2020/21 vključili tudi izobraževanje »Plesne dejavnosti za najmlajše«.
____________________________________________________
Izvajalec: mag. Vid Lenard, pred.
Ciljna skupina: vzgojiteljice, učiteljice prve triade
Termin: 29. 10., 5. 11., 12. 11. in 19. 11. 2020
Trajanje: 16 ur (4 srečanja po 4 ure)
Rok prijave: 26. 10. 2020
Lokacija: na daljavo preko ZOOM-a
Cena na udeleženca: 110,00 EUR brez DDV
Št. min udeležencev: 30
Elektronska prijava: https://cutt.ly/bgj5EKU
Kontakt: cvzu@pef.upr.si
____________________________________________________
Opis: Ozavestiti gibanje in spodbujati otroke k izražanju ter učenju skozi gibanje. Udeleženci bodo ozavestili svoje telo in posledično prepoznali izrazne potenciale v otrocih, v igralnici in šoli bodo znali spodbuditi otroke k gibalnemu raziskovanju in učenju, razumeli bodo razliko med igro, gibanjem in plesom, tako da bodo sodelovali v razgovoru, gibalnem ustvarjanju in tako, da se bodo naučili pisati plesne priprave. ______________________________________________________
Katalog ponudbe CVŽU UP PEF 2020/2021: https://www.pef.upr.si/.../center_za.../predstavitev/

9. maj. | Novice

Vseživljenjsko učenje: čas je za nova znanja

Tudi v mesecu maju Center za vseživljenjsko učenje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem (UP PEF) vabi na tečaje in dogodke za pridobitev novih znanj ter veščin.

8. maj. | Novice

Umetniški dnevi VUO: Preseganje stereotipov o umetnikih

Mesec maj bo v Kopru in Izoli obogaten z umetniškimi dogodki in prireditvami, ki jih organizirajo predavatelji in študentje s študijskega programa 1. in 2. stopnje Vizualne umetnosti in oblikovanje, s katerimi razbijajo mite o izrazu »biti umetnik«.

8. maj. | Novice

Od steklarske delavnice do razstave

Po več mesecih učenja v okviru steklarske delavnice so v mestni galeriji v Rogaški Slatini vidni rezultati dela študentov študijskega programa Vizualne umetnosti in oblikovanje.