govorilne ure

 

 GOVORILNE URE ZA ŠTUDIJSKO LETO 2017/2018 V JESENSKEM SEMESTRU:

 

Ime in priimek

Dan v tednuUra Prostor oziroma opombe
Beno Arnejčič

po predhodnem dogovoru na elektronski naslov: beno.arnejcic@pef.upr.si

Boštjan Bajželj
Barbara Balohtorek11.00 -12.00predhodna najava po e-pošti:barbara.baloh@pef.upr.si(kabinet za jezike)
Ana Bardorfer

Obvezna predhodna najavi po e-pošti: ana.bardorfer@pef.upr.si (kabinet za psihološke vede in specialno pedagogiko v stavbi UP FM - 2. nadstropje)

Cene Bavecpo dogovoru prek elektronske pošte: cene.bavec@guest.arnes.si
Andrej Berdajs

po predhodnem dogovoru preko e-pošte: andrej.berdajs@pef.upr.si

Eda Birsasreda16:15

po predhodnem dogovoru po e-pošti: eda.birsa@pef.upr.si

Bogdana Borotatorek12:00 - 13:00v prostorih dekanata (1. nad. UP PEF).
Silva Bratož

Dijaški dom (2. nadstropje stavbe UP FM) po predhodnem dogovoru e - pošte: silva.bratoz@pef.upr.si
Sara Brezigarpo dogovorupo dogovorupo predhodni najavi po e-pošti:sara.brezigar@pef.upr.si
Majda Cencičpo predhodnem dogovoru preko e-pošte: Majda.Cencic@guest.arnes.si
Mara Cotičdekanat
Nastja Cotičpo dogovorupo dogovorupo predhodni najavi prek e-pošte: nastja.cotic@pef.upr.si (kabinet za naravoslovje in tehniko)
Urška Čeklićpo dogovorupo dogovorupo dogovoru po e-pošti:urska.ceklic@fvz.upr.si (kabinet Glasbe in športa)
Sonja Čotar Konrad

Kabinet za psihološke vede in specialno pedagogiko, 2. nadstropje (stavba UP FM)

po predhodni najavi po e-pošti: sonja.cotarkonrad@pef.upr.si

Petra Dolencv sejni sobi UP PEF, po predhodnem dogovoru po e-pošti: petra.dolenc@pef.upr.si
Nataša Dolenc Orbanićpo dogovorupo dogovorupo predhodni najavi prek e-pošte: natasa.dolenc@pef.upr.si
Karmen Drljićpo dogovorupo dogovorupo predhodni najavi prek e-pošte: karmen.drljic@pef.upr.si v kabinetu za psihološke vede in specialno pedagogiko, 2. nadstropje (stavba UP FM)
Janez Drobničpo dogovorupo dogovoru

po predhodni najavi prek e-pošte: janez.drobnic@pef.upr.si v Sejni sobi

Darjo Felda

zaželena predhodna najava

Petra Furlan

po predhodni najavi prek e-pošte: petra.furlan@pef.upr.si v kabinetu za naravoslovje in tehniko

Marko Gavriloskipo predhodnem dogovoru preko e-pošte: marko.gavriloski@pef.upr.si (Kabinet za pedagoške in družboslovne vede, UP FM, 2. nadstropje)
Vesna Geršak

po predhodni najavi po e-pošti: vesna.gersak@pef.upr.si

Tomaž Grušovniktorek18:00

po predhodni najavi po e-pošti: tomaz.grusovnik@pef.upr.si

Barbara Horvat

po predhodni najavi po e-pošti: barbara.horvat@pef.upr.si

Danijela Horvat Samardžija

na OŠ Antona Ukmarja po analizah nastopov in predhodni najavi po e-pošti: danijela.horvat@pef.upr.si

Dejan Hozjanponedeljek13:00 - 14:00prostori predstojnikov - (nakdanja Založba UP) Železne stopnice za stavbo UP PEF
Andreja Istenič Starčičkabinet prodekanov, 2. nadstropje UP PEF
Giuliana Jelovčantorek12:00 -13:00

Kabinet za glasbo in šport, po predhodnem dogovoru preko e-pošte: giuliana.jelovcan@pef.upr.si

Matjaž Juhart
Majda Kaučič-Baša

v Sejni sobu UP PEF, po predhodni najavi na e-naslov: m.kaucic@libero.it

Tina Kavčič

po predhodni najavi po e-pošti: tina.kavcic@pef.upr.si

Darja Kerecv Sejni sobu UP PEF, po predhodnem dogovoru preko e-pošte: darja.kerec@pef.upr.si
Aksinja Kermaunerpo predhodni najavi prek e-pošte: aksinja.kermauner@pef.upr.si
Lara Kobalpo predhodni najavi po e-pošti: lara.kobal@pef.upr.si
Alenka Kocbekpo predhodni najavi po e-pošti: alenka.kocbek@pef.upr.si
Barbara Kopačintorek17:00 - 18:00kabinet za glasbo in šport
po predhodnem dogovoru s študenti na elektronski naslov barbara.kopacin@pef.upr.si
Nina Krmacsreda13:00-14:00po predhodnem dogovoru preko e-pošte: nina.krmac@pef.upr.si
Andreja Klančarpo predhodnem dogovoru prek e-pošte andreja.klancar@gmail.com
Tina Kavčičpo predhodnem dogovoru prek e-pošte: tina.kavcic@pef.upr.si
Andrej KocjanObvezna predhodna najava po e-pošti: andrej.kocjan@pef.upr.si (Kabinet za pedagoške in družboslovne vede, UP FM, 2. nadstropje)
Nives Kovačpo predhodni najavi prek e-pošte: kovac@mbss.org
Gregor Kovačičkabinet 31 na UP FHŠ (obvezna predhodna najava preko e-pošte: gregor.kovacic@fhs.upr.si)
Lea Kozelpo predhodnem dogovoru preko e-pošte. Govorilne ure bodo potekale na OŠ Antona Ukmarja Koper, učilnica 4. b.
Mitja Krajnčanpo predhodni najavi prek e-pošte: mitja.krajncan@pef.upr.si
Bojana Kraljsreda15:30v kabinetu športa in glasbe (1. nad.)
Nina Krmacsreda13:00 - 14:00po predhodnem dogovoru preko e-pošte: nina.krmac@pef.upr.si
Mojca Kukanja GabrijelčičV kabinetu predstojnic (po požarnih stopnicah, zadnje nadstropje stavbe FM, bivša založba UP) Obvezna je predhodna najava po e-pošti: mojca.k.gabrijelcic@pef.upr.si ali mojca.k.gabrijelcic@gmail.com
Jurka Lepičnik VodopivecObvezna predhodna najava po e-pošti: jurka.lepicnik@pef.upr.si
Irina Lešnikpo predhodni najavi preko e-pošte: irina.lesnik@pef.upr.si
Ivan Lešnikponedeljek10:00po predhodni najavi preko e-pošte: ivan.lesnik@pef.upr.si (Kabinet za glasbo)
Vida Medved Udovičpo predhodni najavi preko e-pošte: vida.udovic@pef.upr.si
Martina Mejaktorek18:30

FM 4 (predavalnica pri vhodu)

Martina Merljakpo predhodni najavi po e-pošti: martina.merljak@pef.upr.si
Sanela Mešinović

Kabinet UP PEF (št. 20) v stavbiUP FM,2. nadstropje

Maja Mezgecpo predhodni najavi po e-pošti
Stanko Pelcvelja do 31. 5. 2017 (obvezna predhodna najava na stanko.pelc@pef.upr.si
Marjanca Pergar KuščerPred sejno sobo. Predhodna najava ali drugačen dogovor po e-pošti.
Mojca PetričPo predhodnem dogovorupo e-pošti: mojca.petric@pef.upr.si
Anja Pirihsreda10:00 - 11:30ob predhodnem dogovoru prek e-pošte: anja.pirih@fhs.upr.si; v Kabinetu za jezike in književnost
Marija Piskpo predhodnem dogovoru prek e-pošte: marija.pisk@pef.upr.si; na hodniku v 2. nadstropju
Rado Pišotpo predhodni najavipo e-pošti: rado.pisot@zrs.upr.si-v prostorih UP ZRS (Garibaldijeva 1)
Saša Pišotob predhodni najavi po e-pošti: sasa.pisot@zrs.upr.si
Janja Plazarpo dogovorupo dogovoruv kabinetu naravoslovja - PNTs predhodno najavo na janja.plazar@pef.upr.si
Monika Rebecpo predhodni najavi na e.naslov:monika.rebec@pef.upr.si
Iztok Retar

po predhodnem dogovoru po e-pošti: iztok.retar@pef.upr.si

Vanja Riccarda Kiswarday

sreda

četrtek

13:00 -14:00,

15:00 - 16:00

po predhodni najavi prek e-pošte: vanjariccarda.kiswarday@pef.upr.si; v kabinetu za specialno pedagogiko, UP FM, 2. nadstropje
Martina Rodela

predhodna najava po e-pošti: martina.rodela@pef.upr.si

Sonja Rutarčetrtek13:00 - 14:00

po predhodnem dogovoru po e-pošti: sonja.rutar@pef.upr.si UP FM, 2. nadstropje kabinet UP PEF

Igor Saksida

po predavanjih ali po dogovoru po predhodni najavi na e-naslov: igor.saksida@guest.arnes.si ali 041518760

Anita Silaob predhodni najavi preko e-pošte: anita.sila@pef.upr.si
Blaž Simčič

obvezna predhodna najava po e-pošti: blaz.simcic@pef.upr.si (UP FM, 2. nadstropje: Kabinet za pedagoške in družboslovne vede)

Jelena Sitar Cvetkoob predhodni najavi preko e-pošte: jelena.sitar.cvetko@pef.upr.si
Sonja Starc

v Dijaškem in študentskem domu Koper, 2. nadstropje stavbe UP FM, Kabinet za jezike in književnost

Marko Strle
Agnes Šömen Joksićpo predhodnem dogovoru preko e-pošte: agnes.somen@fvz.upr.si
Vesna Štembergerobvezna predhodna navaja prek e-pošte: vesna.stemberger@pef.upr.si
Tina Štembergerčetrtek12:00 - 13:00

po predhodni najavi prek e-pošte: tina.stemberger@pef.upr.si

( v kabinetu prodekanov)

Smišljana Škvarčpo predhodni najavi prek e-pošte: smiljana.skvarc@gmail.com
Bojan Šturmbojan.sturm@pef.upr.si ali na tel. št.040302020
Andreja Štucin Cergol

po predhodnem dogovoru preko e-pošte: andreja.stucincergol@pef.upr.si

Andraž Teršek
Urban Vehovar

obvezna predhodna najava: urban.vehovar@pef.upr.si (svoj prihod najavite na dan prej), v Sejni sobi UP PEF. V mesecu maju bodo govorilne ure potekale vsak ponedeljek.

Jelena Vidmar
Sabina Viščekpredhodna najava po e-pošti: sabina.viscek@pef.upr.si
Tadeja Volmutponedeljek10:00 - 11:00

po predhodni najavi po e-pošti: tadeja.volmut@pef.upr.si

Marina Volkponedeljek13:00 - 14:00v kabinetu FM v 2.nadstropju
Tatjana Vonta
Janja Vrabec Janežič

po predhodni najavi prek e-pošte: janja.vrabec@pef.upr.si

Barbara Zormanpo predhodni najavi po e-pošti: barbara.zorman@pef.upr.si
Darjo Zuljančetrtek12:30 - 13:30po predhodni najavi preko e-pošte: darjo.zuljan@pef.upr.si
Amalija Žakelj

po predhodni najavi preko e-pošte: amalija.zakelj@pef.upr.si

Tilen Žbona
Mojca Žefransreda10:00 - 11:30predhodna najava po e-pošti, v Dijaškem in študentskem domu Koper, 2. nadstropje stavbe UP FM, Kabinet za jezike in književnost
Monika Kuntner

po predhodni najavi preko e-pošte: monika.kuntner@pef.upr.si

Ana Bogdan Zupančičpo predhodni najavi preko e-pošte: ana.bogdan.zupancic@pef.upr.si
Nives Zudič Antoničsreda15:00 - 16:00v kabinetu 32 (ali kabinet 11) na UPFHŠ
Mateja Marovičpo predhodni najavi preko e-pošte: mateja.marovic@pef.upr.si
Matej Vukovičpo predhodni najavi preko e-pošte: matej.vukovic@pef.upr.si

Visokošolski učitelji in sodelavci so navedeni po abecednem vrstnem redu priimkov.

 

 

nazaj na prejšnjo vsebino natisni vsebino