podiplomski MAG študij – izredni študij

Podiplomski študij – izredni študij - Inkluzivna pedagogika, Koper

Število vseh obvestil: 3

1. obvestilo: 11.10.2017 - Urniki in opravljanje obveznosti za 1. letnik IP izredni študij

2. obvestilo: 05.10.2017 - Diferencialni izpiti in indeks

3. obvestilo: 03.10.2017 - URNIK SOCIALNA PEDAGOGIKA (VPISNA GENERACIJA 2016/17) - PSIHOLOGIJA OSEBNOSTI - SPREMEMBA RAZPOREDA IZVEDBE PREDMETA

Datum: 11.10.2017

Študente 1. letnika izrednega študija Inkluzivna pedagogika, obveščamo, da smo v indekse vnesli obvezne predmete 1. in 2. letnika.

Izbirne predmete boste imeli vnešene, ko se vpišete v absolventa.

Sedaj je vaša "naloga", da sledite urnikom vaše vpisne generacije in opravljate predmete, kateri se izvajajo v tekočem študijskem letu.

Kar ni na urniku, se bo izvajalo ali v naslednjem semestru ali pa v naslednjem študijskem letu, brez skrbi.

Diferencialni izpiti in indeks
Datum: 05.10.2017

Študente Inkluzivne pedagogike, prvič vpisane v ŠL 2017/18 (1. in 2. letnik), obveščamo, da smo vnesli diferencialne izpite in uredili indeks.

Izredni študentje sledite urnikom vaše vpisne generacije (ne glede na letnik vpisa).

Uradne odločbe še prejmete.

Datum: 03.10.2017

Obveščamo vas, da je prišlo do spremembe razporeda izvedbe predmeta PSIHOLOGIJA OSEBNOSTI - doc. dr. Tina Kavčič. Obveznosti se bodo začela z vajami - LV, ki so obvezna. Prosimo za pregled urnika.

Podiplomski študij – izredni študij - Inkluzivna pedagogika, Škofja Loka

Število vseh obvestil: 1

Podiplomski študij – izredni študij - Inkluzivna pedagogika, Ptuj

Število vseh obvestil: 3

2. obvestilo: 05.10.2017 - Diferencialni izpiti in indeks

3. obvestilo: 03.10.2017 - URNIK IP-IŠ PTUJ (VPISNA GENERACIJA 2017/18) - RAZISKOVANJE INKLUZIJE: SPREMEMBA UČILNICE ZA IZVEDBO LV IN SV

Diferencialni izpiti in indeks
Datum: 05.10.2017

Uradne odločbe še prejmete.

Datum: 03.10.2017

Obveščamo vas, da je na urniku pri predmetu RAZISKOVANJE INKLUZIJE - izvedba LV in SV prišlo do spremembe učilnice. Laboratorijske vaje - LV in seminarske vaje - SV bodo potekale v računalniški učilnici (LU - 8). Sprememba na urniku je označena z rdečo barvo. Prosimo za pregled urnika.