splošna obvestila

Pedagoška fakulteta

Zbrano dne 19.07.2017 ob 13:14

Število vseh obvestil: 6 1. obvestilo: 10.07.2017 - URADNE URE REFERATA MED POLETJEM - obvestilo

2. obvestilo: 16.05.2017 - PREJETI RAČUNI - OBVESTILO

3. obvestilo: 10.05.2017 - Termini zagovorov zaključnih del v poletnih mesecih

4. obvestilo: 28.03.2017 - dneve odprtih vrat – delavnice za otroke iz koprskih vrtcev

5. obvestilo: 30.09.2013 - E-okolje in EDUROAM

6. obvestilo: 05.10.2012 - Priznavanje izpitov

URADNE URE REFERATA MED POLETJEM - obvestilo Datum: 10.07.2017

V času poletnih mesecev (od vključno 17. 7. do vključno 14. 8. 2017) bo stavba UP PEF zaprta.

Uradne ure bodo v tem času le telefonske, in sicer vsak dan od 10.00 do 13.00, v sredo od 12.00 do 15.00. Ob četrtkih uradnih ur ne bo.

Vesele počitnice vam želimo!

PREJETI RAČUNI - OBVESTILO Datum: 16.05.2017

Študente, ki ste/ boste prejeli račun za opravljane izpitov obveščamo, da če ste se od izpita pravočasno odjavili ali račun ni upravičen (vpisani po merilih za prehode,…) pišite na nadine.baruca@pef.upr.si.

Hvala za razumevanje.

Termini zagovorov zaključnih del v poletnih mesecih Datum: 10.05.2017

Termini zagovorov zaključnih del v poletnih mesecih

(za dodiplomske študijske programe)

Študentom UP PEF, ki zaključujejo s študijem priporočamo, naj pri pisanju zaključnih del upoštevajo, da bodo zagovori potekali

·         do 7. julija, nato pa se bodo ponovno nadaljevali po počitnicah, in sicer

·         16. avgusta 2017.

Običajno je oblikovno-tehnični pregled opravljen v nekaj dneh, v prihajajočem obdobju pa lahko študenti računajo na prvi pregled zaključnega dela v približno 8 dneh, opravi pa se lahko še drugi in ev. tretji pregled.

Postopki zaključka študija (prijave tem, oblikovno-tehnični pregledi, prijave k zagovorom) bodo potekali tudi med poletnimi počitnicami, vendar ne tako pospešeno kot med študijskim letom. Potek postopkov je zapisan v Kratkih navodilih za diplomiranje, ki so objavljena na spletni strani UP PEF.

V postopek oblikovno-tehnične presoje bodo sprejeta le zaključna dela, ki so prijavljena in odobrena s strani predstojnic oddelkov, zato naj študenti pravočasno poskrbijo za prijave tem.

Terminsko usklajeni zagovori zaključnih del bodo potekali predvidoma v spodaj navedenih terminih:

PRIJAVA k zagovoru*                                             ZAGOVOR zaključnega dela**

do 26. junija 2017                                                        do 7. julija 2017

med 27. junijem in 21. avgustom 2017                     med 16. in 31. avgustom 2017

med 22. avgustom in 4. septembrom 2017              do 13. septembra 2017

po 4. septembru 2017                                                 najkasneje v 30 dneh od prijave

k zagovoru

*z vso dokumentacijo navedeno na drugi strani obrazca

** v kolikor mentor ni odsoten

K zagovoru se lahko prijavijo le študenti, ki imajo opravljene, in v indeksu evidentirane, vse študijske obveznosti, poravnane finančne in knjižnične obveznosti.

Zgornji termini veljajo le za študente UP PEF dodiplomskih prvostopenjskih študijskih programov, saj so postopki za podiplomske študijske programe drugačni ter vezani na seje Komisije za študijske zadeve.

V času počitnic, med 7. 7. in 15. 8. 2017, zagovori zaključnih del ne bodo potekali.

dneve odprtih vrat – delavnice za otroke iz koprskih vrtcev Datum: 28.03.2017

Pozdravljene študentke, pozdravljeni študentje,

UP PEF in ŠS UP PEF tudi letos organizirata dneve odprtih vrat – delavnice za otroke iz koprskih vrtcev. Nujno bi potrebovala za pomoč pri organizaciji in izpeljavi delavnice - vadbene urice urice za predšolske otroke - 6 študentk. Delavnica bo v petek, 7. aprila 2017 od 9.30 do 10.30 v atriju fakultete.

Prosim, če lahko povprašate med svojimi kolegi, sošolci in sošolkami. Prosim, posredujte na skupno elektronsko pošto.

Več info na: tadeja.volmut@pef.upr.si

Vnaprej se vam zahvaljujem in lepo pozdravljam.

doc. dr. Tadeja Volmut

E-okolje in EDUROAM Datum: 30.09.2013

V e-okolje in EDUROAM študenti UP PEF dostopate z uporabniškim imenom in geslom za ŠIS, ki vam je bilo dodeljeno ob vpisu. Študenti, ki so se prepisali iz druge članice UP pa dostopajo s prvotnim uporabniškim imenom in geslom.

Za morebitne težave se obrnite na stelio.felda@pef.upr.si.

Priznavanje izpitov Datum: 05.10.2012

Izpiti se po novem priznavajo na Komisiji za študentske zadeve (ne več individualno profesorji). Za vsak izpit ki se ga želi priznati (delno ali  v celoti) je potrebno v referat posredovat izpolnjen obrazec, ki je dostopen na spletni strani.