Informativni dan na dislociranih enotah UP PEF

datum: 03.02.2012

Univerza na Primorskem
Pedagoška fakulteta

Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem izvaja redni in izredni študij visokošolskega strokovnega študijskega programa prve stopnje Predšolska vzgoja. Redni študij izvajamo na sedežu fakultete, izredni študij študijskega programa Predšolska vzgoja pa bo organiziran na sedežu fakultete v Kopru in na dislociranih enotah v Ljutomeru, na Ptuju in Slovenskih Konjicah.  V študijskem letu 2012/2013 bomo v prvi letnik vpisovali, poleg Kopra, še v Slovenskih Konjicah in Ptuju.

Informativni dan bo

v sredo, 15. februarja 2012

ob 15.30 na Ptuju, v prostorih Ljudske univerze Ptuj, Mestni trg 2

ob 18.00 v Slovenskih Konjicah, v prostorih Šolskega centra, Tattenbachova 2a.

Več informacij o študijskih programih lahko je na razpolago na naši spletni strani. Informacije glede prijavnih rokov in razpisanih vpisnih mest v študijskem letu 2012/2013 pa lahko preberete  v Razpisu za vpis v ŠL 2012/2013, ki je dosegljiv na http://www.vpis.uni-lj.si/vpis/razpis_kazalo.htm.

Prijazno vabljeni.