Prvi študijski dan 2012/2013 - Obvestilo za brucke in bruce UP PEF

datum: 27.09.2012

PRVI ŠTUDIJSKI DAN 2012/13 – OBVESTILO ZA BRUCKE IN BRUCE UP PEF

Študente in študentke 1. letnikov študijskih programov Predšolska vzgoja, Razredni pouk in Edukacijske vede obveščamo, da pričnete s predavanji v ponedeljek, 1. oktobra 2012
po naslednjem razporedu:

Ponedeljek, 1. 10. 2012
Študijski programPričetekPredavalnica/Predmet
Predšolska vzgoja8.00B 5 (stavba nad Mercatorjem, na Titovem trgu, predavalnica FM) Predmet: Osnove pedagogike
Razredni pouk8.00P 5 (stavba UP PEF, Cankarjeva 5, 2. nadstropje) Predmet: Osnove pedagogike
Edukacijske vede9.00FM 3 (stavba UP PEF, Cankarjeva 5, pritličje) Predmet: Psihologija otroka in mladostnika

Dekanja prof. dr. Mara Cotič in prodekani bodo najprej ob 9.30 uri pozdravili študente Edukacijskih ved v predavalnici FM 3 v pritličju UP PEF, nato bodo ob 10. uri izrekli dobrodošlico študentom Predšolske vzgoje v predavalnici B5 Fakultete za management (stavba nad Mercatorjem na Titovem trgu), prav tako bodo predstavniki fakultete pozdravili tudi študente Razrednega pouka ob 10.30 uri v predavalnici 5 (UP PEF, 2. nadstropje).

Ob tem vas prisrčno vabimo na dogodek Pozdrav bruckam in brucem, ki se bo letos odvijal na prvi študijski dan (tj. 1. oktober 2012).
Ob 11. uri bo bruce in brucke UP na Titovem trgu nagovoril rektor UP prof. dr. Dragan Marušič z ožjim vodstvom univerze, od 9. ure pa bodo na Titovem trgu postavljene stojnice, na katerih se bodo predstavile družbe, institucije, študentski klubi in organizacije, ki sodelujejo z Univerzo na Primorskem.

Vabljeni!

Prvi študijski dan 2012/2013 - Obvestilo za brucke in bruce UP PEF