Obvestilo o vpogledu doktorskih disertacij Verice Janeva in mag. Janeza Drobniča

datum: 12.03.2014

Univerza na Primorskem Pedagoška fakulteta

Obvestilo o vpogledu doktorskih disertacij

Doktorska disertacija Verice Janeva z naslovom »Formazione dell'habitus operistico: Tecniche del corpo, formazione e professione del cantante lirico (Oblikovanje opernega habitusa: Telesna tehnika, izobraževanje in poklic opernega pevca)« je na vpogled v knjižnici fakultete.
Kandidatka bo doktorsko disertacijo, pod mentorstvom izr. prof. dr. Bogdane Borota in somentorstvom prof. dr. Ade Neiger, zagovarjala v okviru doktorskega študijskega programa tretje stopnje Edukacijske vede.

Doktorska disertacija mag. Janeza Drobniča z naslovom »Razvoj modela poklicne orientacije za osebe s posebnimi potrebami« je na vpogled v knjižnici fakultete.
Kandidat bo doktorsko disertacijo, pod mentorstvom izr. prof. dr. Dejana Hozjana, zagovarjal v okviru doktorskega študijskega programa tretje stopnje Edukacijske vede.