Predstavitev zaključenih projektov UP PEF in Euro Nobile

datum: 19.09.2014

Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta in Euro Nobile, Nevija Božič s.p. vabita na ZAKLJUČNO PRIREDITEV projektov SKOZI GIBANJE DO TUJEGA JEZIKA ter RAZVOJ INOVATIVNIH PRISTOPOV K ZGODNJEMU UČENJU TUJEGA JEZIKA, ki sta se izvajala na podlagi javnega razpisa Po kreativni poti do praktičnega znanjav sredo, 24. septembra 2014, ob 17. uri v atrij fakultete (Cankarjeva 5, Koper).

Študentke UP PEF, ki so sodelovale na delavnicah, bodo predstavile kratko igro Pod medvedovim dežnikom/Under the bear's umbrella (po priredbi pravljice Svetlane Makarovič). Izsledke projekta bosta prestavili doc. dr. Silva Bratož (UP PEF) in ga. Nevija Božič (Euro Nobile, Nevija Božič s.p. ). Vabljeni otroci, ki so se udeležili delavnic, njihovi starši in vsi soorganizatorji delavnic, ter širša javnost. Na dogodku se bodo otroci ponovno družili in se posladkali.