Občina Renče-Vogrsko gosti razstavo Radovedni prstki

datum: 08.12.2015

Občina Renče-Vogrsko se je 1. decembra 2015 pridružila tistim, ki so uradno priznane kot invalidom prijazne. Prejela je listino Občina po meri invalidov, ki jo podeljuje Zveza delovnih invalidov Slovenije. Slovesna podelitev listine je bila v kulturnem domu v Bukovici, kjer so predstavili pomen projekta in inovativne pristope Občine Renče-Vogrsko.

Ob tej priložnosti je bila odprta tudi razstava pripomočkov, prilagojenih za slepe in slabovidne učence, tipank in iger, ki so jih naredili študentje Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem in Pedagoške fakultete Univerze v Mariboru.

Avtorci razstave Radovedni prstki sta dr. Aksinja Kermauner in dr. Janja Plazar s Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem.