Lutkovna predstava Miši in oblaki

datum: 19.05.2016

Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta v okviru ArtPEF vabi na lutkovno predstavo MIŠI IN OBLAKI ter delavnico za otroke, ki bo v četrtek, 26. maja 2016, s pričetkom ob 10.00 v predavalnici P1 (I. nadstropje, Cankarjeva 5, Koper).

Erasmus študentke iz Finske, Nizozemske in Slovaške so pri izbirnem predmetu Lutkarstvo pod mentorstvom doc. Jelene Sitar Cvetko pripravile lutkovno predstavo z originalnim naslovom Clouds avtorja Arnolda Lobela, ki bo odigrana v slovenskem in mišjem oz. flamskem jeziku.

Lutkovne predstave študentk UP PEF na temo mišja potovanja se bodo nadaljevale tudi v mesecu juniju. V lapidariju Pokrajinskega muzeja Koper bodo študentke 9. junija odprle letošnji PUF, mednarodni Primorski ulični festival.

Prijazno vabljeni tako otroci kot vsi ljubitelji lutk in pravljic.