Spekter Avtisitičnih Motenj - Avtizem in Aspergerjev sindrom

datum: 23.12.2016

Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta vabi nagostujoče predavanje Patricije Lovišček, defektologinje in ustanoviteljice Zavoda modri december - Zavod za spodbujanje zavedanja avtizma in Aspergerjevega sindroma Koper, z naslovom Spekter Avtisitičnih Motenj - Avtizem in Aspergerjev sindrom, ki bo potekalo v okviru predmeta Specialna pedagogika.

Zavod modri december se v tem obdobju intenzivno ukvarja z izobraževanjem in usposabljanjem tako strokovne kot laične javnosti. V preteklem letu je izvedel dva zelo uspešna in odmevna seminarja z naslovom Delo z učenci s spektroavtistično motnjo (SAM) in Spremljevalci otrok z avtizmom in Aspergerjevim sindromom (AS). V prihajajočem letu pa se veselimo še dveh novih seminarjev in enega usposabljanja.

Predavanje bo potekalo v torek, 3. januarja 2017, ob 14. uri, v predavalnici Burja 1 (1. nadstropje, UP FHŠ, Titov trg 5, Koper).