dr. Tilen Žbona na 6. mednarodnem festivalu Likovnih umetnosti

datum: 03.10.2017

Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta vabi na ogled razstave Simbol, znak in barva, na kateri sodeluje tudi doc. dr. Tilen Žbona s Pedagoške fakultete Univerze na Primorske po mestnem jedru Kranja od 5. oktobra do 2. novembra 2017.

V okviru 6. mednarodnega festivala Likovnih Umetnosti, ki je organiziran v sodelovanju z občino Kranj in zvezo društev ZDSLU, se bo od 5. oktobra do 2. novembra 2017 predstavilo 131 likovnih umetnikov iz 21 držav. V izbor gostujočih slovenskih razstavljavcev v osrednji razstavi festivala Simbol, znak in barva se je uvrstil tudi akademski slikar doc. dr. Tilen Žbona s Pedagoške fakultete Univerze na Primorskem. Med znanimi slovenskimi imeni, ki razstavljajo, so še IRWIN, Marko Jakše, Boštjan Kavčič, Andraž Šalamun, Črtomir Frelih in drugi. Selektorica del je bila kuratorka in kritičarka Mojca Grmek.

Več informacij