Teden UP: Plesno-gibalna terapija v vzgoji in izobraževanju

datum: 06.03.2019

V okviru Tedna Univerze na Primorskem, ki poteka od 18. do 22. marca 2019, UP PEF in UP FHŠ 20. marca 2019 gostita 1. simpozij Združenja plesno-gibalnih terapevtov Slovenije.

Udeležile se ga bodo priznane slovenske strokovnjakinje, ki bodo predstavile terapevtski potencial ustvarjalnega izražanja v različnih umetnostnih medijih s posebnim poudarkom na plesno-gibalni terapiji v vzgoji in (vseživljenjskem) izobraževanju.

Simpozij bo potekal v predavalnicah Maestral 3 in Levant 3 Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem (Titov trg 5, 6000 Koper). K udeležbi so vabljeni študentje in zaposleni na Univerzi na Primorskem ter tudi vsa zainteresirana javnost. Vstop prost.

Število sodelujočih je omejeno, zato so obvezne predhodne prijave, ki jih preko spletne prijavnice zbiramo do zapolnitve mest oz. najkasneje do 15. marca 2019. Posameznik lahko prijavi svojo udeležbo na največ dveh dopoldanskih in dveh popoldanskih predstavitvah simpozija.

Po zaključku sklepne refleksije udeleženci prejmejo tudi potrdilo o udeležbi.

Celoten program in opis predavanj

naslovna simpozij