Matic Munc: Praktični pristopi do rizičnih otrok

datum: 13.03.2019

Študentski svet UP PEF vabi na gostujoče predavanje Matica Munca, priznanega slovenskega psihologa, ki bo za študente UP PEF in druge zainteresirane predstavil praktične pristope do rizičnih otrok. Predavanje bo potekalo v ponedeljek, 25. marca 2019, od 16.00 do 18.00 v Veliki predavalnici FM (III. nadstropje, Cankarjeva 5, Koper).

Prijava na brezplačno predavanje:

Število mest tako za študente UP PEF kot za zunanje udeležence je omejeno, zato je potrebna predhodna prijava. Spletna prijavnica je odprta do zapolnitve mest.

Opis predavanja:
V prvem delu srečanja bomo naredili teoretični okvir razumevanja, zakaj imajo nekateri otroci več težav kot drugi, kako se pojavlja njihova stiska in kaj narediti z vedenji. V drugem delu pa boste udeleženci pozvani, da sami predstavite primere, na katere ste naleteli pri svojem delu. V kreativnem duhu in z dialoškim pristopom bomo iskali možne rešitve iz tipičnih pedagoških zagat.