Predavanja na daljavo dr. Jonne Kangas

datum: 08.03.2020

V študijskem letu 2019/2020 bo UP PEF v okviru projekta GOST UP - Gostovanja tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev na Univerzi na Primorskem gostila dr. Jonno Kangas, predavateljico s Pedagoške fakultete Univerze v Helsinkih.

Urnik predavanj

Glede na trenutno situacijo v zvezi z novim koronavirusom vam sporočamo, da je od ponedeljka, 9. marca 2020, na UP PEF odpovedan pedagoški proces (predavanja, vaje, ...), zato se bo odvijal na daljavo, kjer je to mogoče. To vključuje izvedbo predavanj, seminarjev in vaj preko spleta na naslednje načine:

• spletne učilnice,
  • VOX,
  • JITSI,
  • ZOOM,
  • druge programe po presoji predavateljice.

Tako se večina vsebin še vedno odvija po urniku. Predavateljica in referat bodo študentom posredovali informacije o specifični izvedbi posameznega predmeta.

___________________________________________________________________________

»Operacija Gostovanja tujih strokovnjakov in visokošolskih učiteljev na Univerzi na Primorskem - GOST UP. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada."

logo ESS MIZS 2