Razpis za mobilnost študentov, visokošolskih učiteljev, raziskovalcev in umetnikov za gostovanje na visokošolskih in raziskovalnih institucijah na Slovaškem

datum: 26.08.2019

kategorija: Obvestila za študente

Obveščamo o razpisu Slovaškega nacionalnega štipendijskega programa za mobilnost študentov, visokošolskih učiteljev, raziskovalcev in umetnikov za gostovanje na visokošolskih in raziskovalnih institucijah na Slovaškem. Štipendije so namenjene študentom vseh smeri iz vseh držav za mobilnost, ki pa ne sme biti hkrati sofinancirana iz drugih programov. Za vse študente, razen doktorske, morajo biti hkrati izpolnjeni trije pogoji, mobilnost lahko traja 1 ali 2 semestra oz. 1, 2 ali 3 trimestre. Pri doktorskih študentih in osebju lahko gostovanje traja od 1 do 10 mesecev.

Več infomracij je objavljenih na spletni strani - www.scholarships.sk/en/news/summer-semester-academic-year-2019-2020-apply-now.