INOVUP usposabljanja: prenos znanja multiplikatorjev

datum: 04.11.2019

kategorija: Obvestila za zaposlene

Vabimo vas na pedagoška usposabljanja v sklopu projekta Inovativno učenje in poučevanje v visokem šolstvu (INOVUP), katerih namen je izboljšati kakovost visokošolskega izobraževanja v Sloveniji z uvedbo prožnejših, sodobnih, inovativnih oblik učenja in poučevanja. Več o INOVUP aktivnostih si lahko preberete na spletni strani www.inovup.si.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

PRENOS ZNANJA MULTIPLIKATORJEV:

Visokošolski učitelji in sodelavci, ki se kot multiplikatorji usposabljajo v tujini, izvedejo po svoji vrnitvi na domači instituciji prenos znanja in dobrih praks iz mednarodnega okolja v slovenski visokošolski prostor. Za ogled napovedanih dogodkov kliknite prihajajoči prenosi znanj multiplikatorjev.

8. november 2019

Visokošolski pristopi poučevanja v Italiji – refleksija multiplikatorske izkušnje

dr. Nina Lovec, lektor

FTŠ Turistica UPR