INOVUP: Izvajanje in razvoj inovativnih načinov poučevanja na univerzitetnem nivoju

datum: 09.04.2020

kategorija: Obvestila za zaposlene

Vabimo vas na pedagoško usposabljanje v sklopu projekta Inovativno učenje in poučevanje v visokem šolstvu (INOVUP)katerega namen je izboljšati kakovost visokošolskega izobraževanja v Sloveniji z uvedbo prožnejših, sodobnih, inovativnih oblik učenja in poučevanja. Več o INOVUP aktivnostih si lahko preberete na spletni strani www.inovup.si.

PRIHAJAJOČE PEDAGOŠKO USPOSABLJANJE NA DALJAVO:
Na usposabljanje se lahko prijavite s klikom na naslov v spodnjem nizu, kjer najdete povezavo do e-prijavnice na usposabljanje.

ORGANIZATOR

TERMIN

NASLOV

IZVAJALEC/KA

LOKACIJA

UM

14. april 2020

Izvajanje in razvoj inovativnih načinov poučevanja na univerzitetnem nivoju z osredotočenostjo na naravoslovna področja

izr. prof. dr. Robert Repnik

Microsoft Teams
(MS Teams, ekipa INOVUP_FNM_UM, koda za vstop: hl6nhx9)

FORUM INOVUP:
Posebej lepo vas vabimo, da sodelujete na novo vzpostavljenem forumu, ter tako soustvarjate učečo se skupnost visokošolskih učiteljev in sodelavcev v Sloveniji: http://forum.inovup.si/

Vljudno vabljeni k udeležbi in sodelovanju na forumu!

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.
www.eu-skladi.si