Podaljšanje ukrepov

datum: 23.12.2020

kategorija: Obvestila za zaposlene

Z Univerze na Primorskem smo bili obveščeni o sporočilu Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport Republike Slovenije, s katerim visokošolske zavode seznanjajo, da bo veljavnost Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 183/20 in 190/20), ki sicer velja do 25. decembra 2020, podaljšana za naslednjih sedem dni.

O morebitnih spremembah po 1. januarju 2021 bomo obveščeni naknadno. Predvidevajo pa, da morebitne spremembe odloka v prvem tednu januarja še ne bodo vplivale na delovanje visokega šolstva, zato bodo v začetku meseca januarja vodstva univerz povabili k pogovoru o načinu nadaljevanju študijskega leta 2020/2021.

O nadaljnjih ukrepih vas bomo sproti obveščali.

Hkrati smo bili opomnjeni, da v skladu z določbami zgoraj navedenega odloka opravljanje izpitov v prostorih visokošolskih zavodov ni dovoljeno, kar na UP PEF tudi upoštevamo.

Za razumevanje in sodelovanje se vam zahvaljujemo ter vas lepo pozdravljamo,

Tajnik UP PEF
Tanja Marsič, univ. dipl. prav.