Nov sklep rektorice o ukrepih za preprečevanje širjenja bolezni COVID-19

datum: 31.03.2021

kategorija: Obvestila za zaposlene

Objavljamo nov sklep rektorice o ukrepih za preprečevanje širjenja bolezni COVID-19, ki bo v veljavi od 1. do 11. aprila 2021.

Sklep

Velja enak režim, kot je bil v veljavi med 30. oktobrom 2020 in 21. januarjem 2021 (z eno izjemo, in sicer ne omejuje števila oseb na eno osebo na prostor). Navodila se prav tako ne spreminjajo, s tem da se ne uporabljajo v delu, ki govori o tem, kako izvajati posamezne aktivnosti, če te aktivnosti ne potekajo v prostorih oziroma organizaciji univerze.

Tako kot v preteklem obdobju bo tudi v obdobju od 1. aprila 2021 dalje stavba UP PEF zaprta.
 V prostorih bodo prisotni le delavci, ki ne morejo delati od doma, ali pa je njihova prisotnost nujno potrebna v prostorih fakultete.

V zgoraj navedenem obdobju bo vstop v stavbo fakultete možen le v nujnih primerih. Potrebo po prisotnosti sporočite vsaj dan pred predvideno prisotnostjo na elektronska naslova Nine Janjić (nina.janjic@pef.upr.si) in Tine Vičič (tina.vicic@pef.upr.si).