Prvi študijski dan in pozdrav brucem

datum: 26.09.2022

Dragi bruci in študentke ter študenti UP PEF,

skupaj z vami se veselimo začetka študijskega leta. Da bo čim bolj enostaven objavljamo program. V okviru pozdrava brucem UP PEF boste bruci prejeli vse osnovne informacije. Predavanja, vaje in seminarji v okviru študija se pričnejo 3. oktobra 2022.

Izvajanje študijskih programov rednega in izrednega študija UP PEF bo potekalo v študijskem letu 2022-23 v celoti v klasični obliki (v predavalnicah).

Pozdrav brucem UP PEF

1. letniki na dodiplomskem študiju (redni študij)

Vodstvo fakultete in predstojniki vas bodo pozdravili  3. oktobra 2022 v Veliki predavalnici (prizidek UP PEF, Cankarjeva 5, Koper - na dvorišču pred fakulteto vas bomo usmerjali), in sicer:

• Pedagogika ob 10. uri
  • Predšolska vzgoja ob 11. uri
  • Razredni pouk ob 12. uri
  • Socialna pedagogika ob 14. uri
  • Vizualne umetnosti in oblikovanje ob 15. uri

1. letniki na podiplomskem študiju

Visokošolski učitelji in sodelavci vam bodo v okviru prve ure predavanj oz. vaj in seminarjev posredovali osnovne informacije o študiju.

1. letniki na dodiplomskem in podiplomskem študiju - izredni študij

Visokošolski učitelji vam bodo v okviru prvih ur predavanj oz. vaj posredovali osnovne informacije o študiju. Torej 7. ali 8. oktobra 2022.

Ostali letniki na dodiplomskem in podiplomskem študiju

Predavanja, vaje in seminarje imate po urniku.

V oktobru vam bomo zaposleni, tutorji in Študentski svet UP PEF podali več informacij, ki vam bodo olajšale začetek novega poglavja v vašem življenju:

• glasbene in gledališke skupine UP PEF,
  • predstavitev Vodnika za bruce UP PEF,
  • kam po pomoč,
  • informacije Univerzitetne knjižnice UP,
  • vse o COVID-19 in cepljenju,
  • vključitev v obštudijsko dejavnost UP PEF,
  • Šport UP,
  • Erasmus & International day.

PEF piknik

Termin:  sreda, 5. oktobra 2022 od 16. ure dalje
Lokacija: Pomjan. Izkoristite brezplačni avtobus.

Več informacij tukaj.

ŠtartUP

Termin:  sobota, 8. oktobra 2022 od 10. ure dalje
Lokacija: plaža v Žusterni (15 min peš iz središča Kopra)

Dogodek poln športnih iger v organizaciji ŠportUP-ja, druženja, spoznavanja in prepletanja novih poznanstev med študenti UP, predstavitev društev iz lokalnega okolja in aktivnosti, ki so jih pripravile fakultete UP nas bodo zabavale vse do poznega popoldneva.

Napovednika dogodka ŠtartUP 2022 si lahko ogledate tukaj: ŠtartUP 2022 | 8. 10. 2022 - Prideš? - YouTube Rezervirajte si datum. Se vidimo kmalu!

Dogodek je namenjen vsem študentom vseh letnikov Univerze na Primorskem. Podrobna navodila za tekmovalce in navijače boste prejeli naknadno, po oddani prijavnici.

Zaradi lažje organizacije vas vljudno prosimo, da se na dogodek čim prej prijavite: https://forms.office.com/r/pTavsx7agL

Gledališka igra PEF teatra

Termin:  sreda, 19. oktobra 2022 ob 19. uri