Karierni dan na UP PEF

27.05.2019

UP Pedagoška fakulteta in Karierni center UP organizirata Karierni dan za študente in diplomante:
• omogočena bo izmenjava informacij in mreženje,
• predstavljene bodo kompetence, ki jih zasledujejo delodajalci,
• v živo bodo potekali hitri razgovori z delodajalci in
• omogočeno bo fotografiranje za CV.

Karierni dan na UP PEF bo potekal v ponedeljek, 27. maja 2019, s pričetkom ob 13. uri. Izpolnjeno prijavnico za karierni dan je potrebno oddati do petka, 24. maja 2019, preko povezave https://www.1ka.si/a/212548.

_________________________________________________________________________

Za vse, ki se želite na hitrih zmenkih dobro predstaviti, ste vabljeni na delavnico ''Moj najboljši CV'', ki jo bo 6. maja 2019 ob 14.30 v predavalnici FM3 (pritličje UP PEF, Cankarjeva 5, Koper) izvedel dr. Dejan Hozjan, koordinator magistrskega študijskega programa Izobraževanje odraslih in razvoj kariere. Lahko se tudi oglasite na Kariernem centru UP na Čevljarski 27 v Kopru, kjer vam bomo pomagali izdelati sodoben CV.

Opis delavnice:
Vsak se prej ali slej sooči z dilemo, kako se ustrezno predstaviti bodočemu delodajalcu in napisati kvalitetno prijavo na razpisano delovno mesto. Kljub odličnim ocenam in številnim kompetencam, ki ste jih pridobili v času študija, vam le-to ne zagotavlja uspeha na razpisu, če se ne znate ustrezno predstaviti.  Zato vam želimo z delavnico pokazati način pisanja prijave in življenjepisa ter napake, ki se pri tem najpogosteje pojavljajo. Ker je namen delavnice pridobivanje čim več neposrednih izkušenj, lahko na delavnico prinesete tudi vašo prijavo ali življenjepis.

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.

Ob svetovnem dnevu knjige: branje z najmlajšimi se začne z objemom čez rame

UP PEF in Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper sta v ponedeljek, 22. aprila 2024, gostili italijansko otroško pisateljico Eliso Mazzoli in urednico Anito Molino, ki sta v okviru svetovnega dneva knjige in mladinske književnosti spregovorili o ključni vlogi otroške literature pri razvoju otrokove osebnosti in sposobnosti. Teden pred tem pa je dr. Barbara Baloh z UP PEF predstavila pomen slikanic brez besedila.