podiplomski MAG študij – izredni študij

1. obvestilo: 05.02.2018 - Prijava teme zaključnega dela - novi obrazci

2. obvestilo: 20.04.2017 - Kratka navodila za magistriranje

Datum: 05.02.2018

Obveščamo vas, da bodo s pričetkom spomladanskega semestra pričeli veljati novi obrazci za prijave tem zaključnih del.

Objavljeni so v wordovih dokumentih  v ŠIS-u, v zavihku gradiva/druga gradiva

Glede na različne vrste zaključnih del, so na razpolago tudi trije različni vzorci dispozicij, in sicer za teoretično delo, empirično ter praktično.

Obrazci so študentom na razpolago v obliki, kot jih določajo pravila vezana na postopke zaključka študija ter dajejo študentom možnosti  izbire vsebin v posameznih rubrikah, ki so prilagojene vrsti njihovega zaključnega dela.

V obrazcih je potrebno izpolniti vse rubrike, in sicer le v predpisanem obsegu, ne več.

Datum: 20.04.2017

Študente magistrskih študijskih programov obveščamo, da so na spletni strani UP PEF (zavihek študenti/zaključek študija) pod zapisom Zaključek študija - 2. STOPNJA, objavljena Kratka navodila za magistriranje.

V njih so v strnjeni obliki zapisani postopki za zaključek študija na magistrskih študijskih programih druge stopnje.

Podiplomski študij – izredni študij - Inkluzivna pedagogika, Škofja Loka

Število vseh obvestil: 4

1. obvestilo: 16.11.2018 - Študentske izkaznice Škofja Loka, vpisna generaciaj 18/19

2. obvestilo: 23.10.2018 - IP IŠ Škofja Loka: vpisna generacija 2016/17 - Šolsko svetovalno delo

3. obvestilo: 05.02.2018 - Prijava teme zaključnega dela - novi obrazci

4. obvestilo: 20.04.2017 - Kratka navodila za magistriranje

Študentske izkaznice Škofja Loka, vpisna generaciaj 18/19
Datum: 16.11.2018

Študente Inkluzivne pedagogike v Škofji Loki, vpisna generacija 18/19 (prvi vpis v 1. letnik ter vpis neposredno v 2. letnik),

obveščamo, da bomo prvo pošiljko študenskih izkaznic posredovali na lokacijo naslednji konec tedna (23/24.11.18).

Hvala za razumevanje

IP IŠ Škofja Loka: vpisna generacija 2016/17 - Šolsko svetovalno delo
Datum: 23.10.2018

Obveščamo vas, da je pri predmetu Šolsko svetovalno delo - izb. (M. Kuntner, 5 SV) spremenjena predavalnica za termin 30. 11. 2018. Predavanja boste imeli v predavalnici P1, kar je tudi v urniku že zabeleženo.

Referat za študente

Podiplomski študij – izredni študij - Inkluzivna pedagogika, Ptuj