podiplomski MAG študij – redni študij

Pedagoška fakulteta

Podiplomski študij – redni in izredni študij - Magistrski študijski programi 2. stopnje

Zbrano dne 23.04.2018 ob 13:51

Število vseh obvestil: 7

1. obvestilo: 23.04.2018 - MALI SONČEK (letos v Marezigah)

2. obvestilo: 23.04.2018 - Sodelovanje študentov PEF z DPM Koper

3. obvestilo: 18.04.2018 - SEJE KOMISIJE ZA ŠTUDIJSKE ZADEVE - DATUMI (MAJ, JUNIJ)

4. obvestilo: 11.04.2018 - KARIERNO-OSEBNOSTNI VPRAŠALNIK

5. obvestilo: 04.04.2018 - Društvo prijateljev mladine Koper in prostovoljstvo

6. obvestilo: 05.02.2018 - Prijava teme zaključnega dela - novi obrazci

7. obvestilo: 30.08.2017 - Zaračunavanje po ceniku

MALI SONČEK (letos v Marezigah)
Datum: 23.04.2018

Pozdravljen, pozdravljena!

Vsako študijsko leto s študenti 1. in 2. letnika pripravimo aktivnost v izbranem vrtcu. Vrtec pri OŠ Ivana Babiča Jagra Marezige, je ostal brez telovadnice. Zaradi prostorske stiske imajo gibalne/športne aktivnosti na šolskem igrišču, ko jim to vreme dopušča. Predlagam, da jim pripravimo vsebine Malega sončka v tednu, od 28. maja do 01. junija, med 9.30 in 11.30.

Vsi/Vse, ki bi želeli/želele aktivno sodelovati pri organizaciji »Malega sončka v Marezigah« dobrodošli/dobrodošle.

Več informacij: giuliana.jelovcan@pef.upr.si in po predhodni najavi, srečanje v »živo« v kabinetu za glasbo in šport – 1. nadst.

Prijazno vabljen/vabljena,

Giuliana Jelovčan, prof. ŠV

Predavatelj

Sodelovanje študentov PEF z DPM Koper
Datum: 23.04.2018

Pozdravljena, pozdravljen!

v zadnjih petih letih, v poletnem času DPM Koper uspešno sodeluje s KKK Žusterna. Skupaj izpeljemo »Športno kreativni teden ob morju«, kjer otroci spoznajo osnove kajaka in kanuja na mirnih vodah. Poleg praktičnega usposabljanja na vodi so za otroke organizirane tudi razne športne igre ter ustvarjalne delavnice. Zato, da ima ta program višjo noto potrebujemo študentko/študenta, ki bi s svojim znanjem poleg usposobljenosti, da je vaditelj plavanja znal animirati tudi skupino otrok.

Program bo plačljiv in organiziran v času od 2. 7. do 6. 7. 2018 med 8. in 13. uro.

Za dodatne informacije: giuliana.jelovcan@pef.upr.si

Dobrodošel/dobrodošla

Društvo prijateljev mladine Koper

Cesta Zore Perello Godina 3, 6000 Koper

telefon: 05/627 11 56, 031/377 378

telefaks: 05/627 90 72

info@dpm-kp.si

www.dpm-kp.si

SEJE KOMISIJE ZA ŠTUDIJSKE ZADEVE - DATUMI (MAJ, JUNIJ)
Datum: 18.04.2018

Spoštovane študentke in študentje!

Spodaj objavljamo datuma za prihodnji seji v mesecu maju in juniju. Bodite pozorni do kdaj morate oddati prijavo teme magistrskega dela ter prijave k zagovoru.

Seje so:

-           Maj: 23. 5. 2018 (oddati potrebno do 14. 5. 2018),

-           Junij: 20. 6. 2018 (oddati potrebno do 11. 6. 2018).

KARIERNO-OSEBNOSTNI VPRAŠALNIK
Datum: 11.04.2018

Spoštovane študentke in študentje.

Karierni center UP razvija karierno-osebnostni vprašalnik, pri katerem proučuje povezavo osebnostnih lastnosti z izbiro študija in kariernimi usmeritvami.

Vse študente naprošamo, k sodelovanju, da se centru pomaga razvijati nove strategije za karierne usmeritve. Vprašalnik je dostopen na povezavi: http://kc.ngncms.si/si/mois/.

Referat za študente

Društvo prijateljev mladine Koper in prostovoljstvo
Datum: 04.04.2018

Društvo prijateljev mladine Koper deluje na področju MOK že 64 let. Vsa ta leta izvaja veliko različnih programov namenjenih otrokom, mladostnikom in njihovim staršem.

V svoje vrste vabimo prostovoljce, študente, da se pridružite in s svojo svežino obogatite programe, ki jih društvo izvaja.

Prihaja poletni čas in s tem počitniške dejavnosti za otroke, zato vas vabimo, da se izkusite, v počitniških programih in kot vzgojitelji na letovanju ter s tem pridobite neprecenljive izkušnje.

Več o programih društva si preberite na www.dpm-kp.si.

S kratkim osebnim opisom (reference in močna področja) in svojimi pričakovanji nam pišite na info@dpm-kp.si.

Prijava teme zaključnega dela - novi obrazci
Datum: 05.02.2018

Obveščamo vas, da bodo s pričetkom spomladanskega semestra pričeli veljati novi obrazci za prijave tem zaključnih del.

Objavljeni so v wordovih dokumentih  v ŠIS-u, v zavihku gradiva/druga gradiva

Glede na različne vrste zaključnih del, so na razpolago tudi trije različni vzorci dispozicij, in sicer za teoretično delo, empirično ter praktično.

Obrazci so študentom na razpolago v obliki, kot jih določajo pravila vezana na postopke zaključka študija ter dajejo študentom možnosti  izbire vsebin v posameznih rubrikah, ki so prilagojene vrsti njihovega zaključnega dela.

V obrazcih je potrebno izpolniti vse rubrike, in sicer le v predpisanem obsegu, ne več.

Zaračunavanje po ceniku
Datum: 30.08.2017

S 1. oktobrom 2017 bomo pričeli z zaračunavanjem naslednjih postavk po uradnem ceniku UP PEF 2017/2018:

- priznavanje študijskih vsebin (redni in izredni, pri čemer priznavanje ni razlog za znižanje šolnine),

- potrdila o vpisu nad 6 izvodi,

- priprava in zagovor zaključnega dela za osebe, ki so drugo študijsko leto brez statusa – za redne in izredne študente.