program PAI

Trenutno ni vsebin na tej podstrani. Obvestila

Pedagoška fakulteta

Pedagoško andragoško izobraževanje - PAI

Zbrano dne 20.04.2018 ob 16:32

Število vseh obvestil: 4

1. obvestilo: 20.04.2018 - Specialna didaktika - prof. dr. Igor Saksida

2. obvestilo: 04.04.2018 - Društvo prijateljev mladine Koper in prostovoljstvo

3. obvestilo: 20.10.2017 - Postopek priznavanja formalno in neformalno pridobljenega znanja in spretnosti v okviru programa PAI

4. obvestilo: 30.08.2017 - Zaračunavanje po ceniku

Specialna didaktika - prof. dr. Igor Saksida
Datum: 20.04.2018

Spoštovani,

sporočam vam, da 5. 5. 2018 odpadejo predavanja predmeta Specialna didaktika pri prof. dr. Igorju Saksidi.

Hvala za razumevanje.

Služba za izobraževanje

Društvo prijateljev mladine Koper in prostovoljstvo
Datum: 04.04.2018

Društvo prijateljev mladine Koper deluje na področju MOK že 64 let. Vsa ta leta izvaja veliko različnih programov namenjenih otrokom, mladostnikom in njihovim staršem.

V svoje vrste vabimo prostovoljce, študente, da se pridružite in s svojo svežino obogatite programe, ki jih društvo izvaja.

Prihaja poletni čas in s tem počitniške dejavnosti za otroke, zato vas vabimo, da se izkusite, v počitniških programih in kot vzgojitelji na letovanju ter s tem pridobite neprecenljive izkušnje.

Več o programih društva si preberite na www.dpm-kp.si.

S kratkim osebnim opisom (reference in močna področja) in svojimi pričakovanji nam pišite na info@dpm-kp.si.

Datum: 20.10.2017

Za priznavanje izpita mora udeleženec študijskega programa za izpopolnjevanje oddati izpolnjeno vlogo (obrazec) za priznavanje formalno pridobljenega znanja in spretnosti, vlogi pa priložiti potrdilo o opravljenih izpitih in učni načrt predmeta, ki bi ga želel uveljavljati.

Za priznavanje pedagoške prakse pa mora udeleženec oddati vlogo za priznavanje neformalno pridobljenega znanja in spretnosti. Nujna priloga je potrdilo delodajalca o zaposlitvi, na katerem mora biti navedeno delovno mesto, časovna opredelitev (od-do) zasedanja le-tega in krajšim opisom delovnih nalog.

Obe vlogi sta dostopni tukaj: http://www.pef.upr.si/udelezenci_programov_za_izpopolnjevanje/obrazci/.

Vlogo z vso dokumentacijo udeleženec pošlje na naslov fakultete (s pripisom Služba za izobraževanje) ali pa prinese osebno v Službo za izobraževanje (Sari Marinič). Dokumentacijo najprej pregleda nosilec predmeta/koordinator programa, njegovo mnenje o priznanju izpita/prakse pa nato potrdi še pristojna komisija, ki o tem izda odločbo. Če je udeležencu izpit/praksa priznan/a v celoti, se ocena v indeks vpiše po izdani odločbi.

Zaračunavanje po ceniku
Datum: 30.08.2017

S 1. oktobrom 2017 bomo pričeli z zaračunavanjem naslednjih postavk po uradnem ceniku UP PEF 2017/2018:

- priznavanje študijskih vsebin (redni in izredni, pri čemer priznavanje ni razlog za znižanje šolnine),

- potrdila o vpisu nad 6 izvodi,

- priprava in zagovor zaključnega dela za osebe, ki so drugo študijsko leto brez statusa – za redne in izredne študente.

Referat za študente