Velikonočno obarvana dobrodelna akcija za starostnike

Dne: 15.03.2024

Kraj: Koper

Vabljeni, da za letošnje praznike naredite nekaj lepega, dobrega zase in za druge, vabljeni, da skupaj sodelujemo v dobrodelni akciji SREČA V OČEH, KI POGREJE SRCE, ki letos poteka že tretje leto, in katerega cilj je zbrati čim več velikonočnih voščilnic za starostnike, ki živijo v domovih in centrih za starejše.

Če se odločite priključiti dobrodelni akciji in z izdelanimi voščilnicami razveseliti starostnike v prihajajočih prazničnih dneh, izdelane voščilnice do 15. marca 2024 odložite v škatlo, ki se nahaja v atriju ali jih pošljite na Danijela Horvat Samardžija, Pedagoška fakulteta, Cankarjeva 5, 6000 Koper (s pripisom "SREČA V OČEH, KI POGREJE SRCE").

Vabljeni ste tudi, da se udeležite ustvarjalne delavnice na temo SREČA V OČEH PREJEMNIKA POGREJE SRCE IZDELOVALCA - izdelovanje velikonočnih voščilnic za starostnike, ki bo potekala 26. februarja 2024, s pričetkom ob 18.00 v predavalnici FM4, ki se nahaja v pritličju Pedagoške fakultete. Več informacij o ustvarjalni delavnici sledi.

Več informacij o dobrodelni akciji

»Ker je večja sreča dajati kot prejemati in ker današnjega dne nisi živel, dokler nisi storil nečesa za nekoga, ki ti tega ne more nikoli povrniti.«

Dr. Danijela Horvat Samardžija, viš. pred. v sodelovanju s Študentskim svetom in Tutorji UP PEF

Sre__a_v_o__eh.PNG

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).