Prijava na e-novice UP PEF

S prijavo boste prejemali zanimive novice UP PEF o naših dogodkih, izobraževanjih s področja vzgoje, izobraževanja in umetnosti ter drugih novostih in uporabnih gradivih.

S klikom na gumb »Pošlji« dovoljujem, da se osebni podatki hranijo zgolj za pošiljanje e-novic. Obdelani bodo izključno za namene, za katere so bili zbrani in ki jih dovoljuje veljavna zakonodaja. Podatki ne bodo uporabljeni za nobene druge namene ter ne bodo brez izrecnega vnaprejšnjega dovoljenja posameznika, na katerega se osebni podatki nanašajo, posredovani tretjim osebam, razen če bi tako zahtevali veljavni predpisi.
Potrjujem, da sem seznanjen/a s svojimi pravicami v zvezi s posredovanimi osebnimi podatki, in sicer da lahko: zahtevam dostop do svojih podatkov, popravek, izbris ali prenos teh podatkov in omejitev njihove obdelave ali podam ugovor zoper obdelavo; privolitev kadarkoli prekličem; vložim pritožbo pri pristojnem nadzornem organu, če menim, da upravljavec osebnih podatkov krši predpise o varovanju osebnih podatkov.

16. sep. | Novice

Potrjena doktorska disertacija Jovite Pogorevc Merčnik

Obveščamo vas, da je Senat Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete potrdil doktorsko disertacijo Jovite Pogorevc Merčnik.

13. sep. | Novice

Pedagoška fakulteta prejela zeleno zastavo

V torek, 30. avgusta 2022, je v sklopu programa Ekošola v Termah Čatež potekala Konferenca koordinatorjev za osnovne šole, srednje šole in fakultete 2022/2023.