Prijava na e-novice UP PEF

S prijavo boste prejemali zanimive novice UP PEF o naših dogodkih, izobraževanjih s področja vzgoje, izobraževanja in umetnosti ter drugih novostih in uporabnih gradivih.

S klikom na gumb »Pošlji« dovoljujem, da se osebni podatki hranijo zgolj za pošiljanje e-novic. Obdelani bodo izključno za namene, za katere so bili zbrani in ki jih dovoljuje veljavna zakonodaja. Podatki ne bodo uporabljeni za nobene druge namene ter ne bodo brez izrecnega vnaprejšnjega dovoljenja posameznika, na katerega se osebni podatki nanašajo, posredovani tretjim osebam, razen če bi tako zahtevali veljavni predpisi.
Potrjujem, da sem seznanjen/a s svojimi pravicami v zvezi s posredovanimi osebnimi podatki, in sicer da lahko: zahtevam dostop do svojih podatkov, popravek, izbris ali prenos teh podatkov in omejitev njihove obdelave ali podam ugovor zoper obdelavo; privolitev kadarkoli prekličem; vložim pritožbo pri pristojnem nadzornem organu, če menim, da upravljavec osebnih podatkov krši predpise o varovanju osebnih podatkov.

12. jan. | Novice

Varstvo zasebnosti in fenomen sharenting na družabnih omrežjih

Center za vseživljenjsko učenje UP PEF vabi na izobraževanje, z naslovom Varstvo zasebnosti in fenomen sharenting na družabnih omrežjih, ki ga bosta vodili viš. pred. Martina Kovačič Kuzmić in prof. dr. Jurka Lepičnik Vodopivec.

11. jan. | Novice

Dobrodelna akcija: Alzheimerjev zemljevid srčnosti

Novo leto, nove dobrodelne akcije. In prva letošnja dobrodelna akcija, čudovita dobrodelna akcija Alenke Veber Alzheimerjev zemljevid srčnosti, ki je zasnovana po zgledu podobnih dobrodelnih akcij iz tujine, in katero sem razširila na vso Slovenijo, je že tu. Gre za akcijo pisanja razglednic srčnosti, ki lahko s svojimi motivi obudijo spomine in prebudijo zgodbo osebam z demenco.

11. jan. | Novice

Nagradni natečaj: Prisluhni in pomagaj

Sama zelo rada pišem. Nazadnje sem napisala dve pesmi, katerih namen je spodbujanje otrok k zbiranju zamaškov in starega papirja. Ker vem, da je tudi med vami veliko takih, ki radi pišete, ki dobro pišete, vas želim spodbuditi k sodelovanju v dveh nagradnih natečajih na temo Prisluhni in pomagaj, katerih namen je ne le povezati vse generacije s to, tako človeško temo neprecenljive vrednosti, temveč tudi ob koncu leta ustvariti knjigo, katere soavtorji lahko postanete prav vi, s svojim edinstvenim prispevkom o pomoči drugim, solidarnosti, ljubezni do sočloveka.

17. feb. - 18. feb. | Dogodek Koper - Pedagoška fakulteta, Univerza na Primoprskem

Informativni dnevi 2023