Znanstveni sestanek - 50 let Pedagoške fakultete v Kopru - podaljšan rok za prispevke

datum: 02.04.2024

Vabljeni na 20. znanstveni sestanek, ki ga organizira Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta, z naslovom 50 let Pedagoške fakultete v Kopru: Proučevanje preteklosti, razumevanje sedanjosti, oblikovanje prihodnosti vzgoje in izobraževanja, v petek, 22. novembra 2024, v prostorih fakultete (Cankarjeva 5 v Kopru).

Rok za oddajo prispevka je podaljšan do 15. aprila 2024.

Ob tej priložnosti želimo skupaj z vami raziskati prehojeno pot, se ozreti v preteklost ter graditi mostove v prihodnost. Zavedamo se namreč, da je sleherni posameznik, od profesorjev do študentov, prispeval in lahko prispeva tej uspešni zgodbi.

We would like to invite you to the scientific conference of the Faculty of Education of the University of Primorska, which will take place on 22 November 2024 in Koper, as part of the 50th anniversary celebration of the Faculty of Education. The paper submission deadline is 2 April 2024.