VIRBUS– the virtual international business management learning enviroment for hospitality and manufacturing industries

Datum začetka: 01.10.2006
Rok za oddajo: 30.08.2008
Povzetek:

virbus.jpg

Področje: Računalništvo in informatika

Program: Leonardo da Vinci

Aktivnosti/rezultati:

• Projekt je oblikoval virtualno simulacijo za (VIRBUS) za mednarodni študij menedžmenta, s potrebnim gradivom vred.
  • Končni uporabniki VIRBUS-a so študentje, profesorji, izobraževalci v podjetjih, ki sodelujejo v projektu, potencialni pa vse izobraževalne ustanove in podjetja po Evropi, ki delujejo na področju, ki ga obravnava projekt.

Trajanje projekta: od 1. oktobra 2006 do 30. septembra 2008

Sredstva: 8.322,59 EUR

Izvajalec projekta: Haaga – University of Applied Sciences (FIN)

Soizvajalci projekta:

• UP PEF – Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta Koper
  • Pärnu College of the University of Tartu (EST)
  • Hochschule Harz (GER)

Vodja projekta: Päivi Karvanen

Raziskovalci UP PEF vključeni v projekt:

• doc. dr. Andreja Istenič Starčič

Projekt je sofinanciran s strani Evropske komisije

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.

Ob svetovnem dnevu knjige: branje z najmlajšimi se začne z objemom čez rame

UP PEF in Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper sta v ponedeljek, 22. aprila 2024, gostili italijansko otroško pisateljico Eliso Mazzoli in urednico Anito Molino, ki sta v okviru svetovnega dneva knjige in mladinske književnosti spregovorili o ključni vlogi otroške literature pri razvoju otrokove osebnosti in sposobnosti. Teden pred tem pa je dr. Barbara Baloh z UP PEF predstavila pomen slikanic brez besedila.