Inovativne in prožne oblike učenja in poučevanja – Izzivi in priložnosti

07.02.2019

Univerza na Primorskem
Posvet v okviru projekta Inovativno učenje in poučevanje za kakovostne kariere diplomantov in
odlično visoko šolstvo (INOVUP)

Inovativne in prožne oblike učenja in poučevanja – Izzivi in priložnosti
Portorož, četrtek, 7. februar 2019
(Univerza na Primorskem, Fakulteta za turistične študije - Turistica, Obala 11a, Portorož)

Želimo vas spomniti na bližajoči se posvet z naslovom Inovativne in prožne oblike učenja in poučevanja – izzivi in priložnosti, ki ga Univerza na Primorskem organizira v okviru projekta  Inovativno učenje in poučevanje za kakovostne kariere diplomantov in odlično visoko šolstvo (INOVUP). Potekal bo v četrtek, 7. februarja 2019, v prostorih Univerze na Primorskem, Fakultete za turistične študije – Turistice (Obala 11a, Portorož).

Prijave na posvet so možne do ponedeljka, 4. februarja 2019, na spletni povezavi https://www.um.si/kakovost/usposabljanje-zaposlenih/Strani/usposabljanje2.aspx?dogodekID=181. Število prijav je omejeno. Kotizacije ni.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na mag. Alenko Andrejašič (e-naslov: ; tel.: 05 663 12 63).

S spoštovanjem!
Programski in organizacijski odbor posveta

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).