19. mednarodni znanstveni sestanek Vzgoja in izobraževanje iz perspektive preteklosti, sedanjosti in prihodnosti

15.09.2023

15. septembra 2023 bo Univerza na Primorskem Pedagoška fakulteta v sodelovanju z Univerzo v Kragujevcu, Pedagoško fakulteto v Užicu in Jagodini (Srbija) in Univerzo v Mariboru, Pedagoško fakulteto organizirala 19. mednarodni znanstveni sestanek na temo Vzgoja in izobraževanje iz perspektive preteklosti, sedanjosti in prihodnosti.

PROGRAM ZNANSTVENEGA SESTANKA
Več informacij in prijave

NAVODILA ZA OBLIKOVANJE PRISPEVKA ZA ZNANSTVENO MONOGRAFIJO - SLOVENŠČINA

PROGRAMME

Additional information: (clik).

INSTRUCTIONS FOR DESIGNING A PAPER FOR A SCIENTIFIC MONOGRAPHY

Eko___ola_UP_PEF.jpg

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.