Predstavitev delovanja CVŽU UP PEF
22.04.2016
V okviru Dneva odprtih vrat na UP PEF se je zainteresirani javnosti predstavil tudi CVŽU UP PEF. V sklopu predavanja izr. prof. dr. Dejana Hozjana z naslovom Pomen vseživljenjskega učenja za posameznika je bila predstavljena nova oblika izobraževanja. Izpostavljena je bila zahteva sodobne družbe po učenju v vseh življenjskih obdobjih, saj je le s konstantnim izobraževanjem omogočena umska vitalnost in življenjska uspešnost. Na predstavitvi so bila predstavljena tudi aktualna znanja, ki jih bodo posredovali visokošolski učitelji in sodelavci UP PEF ter gostujoči strokovnjaki s prakse.
Novice
15. maj. | Novice
Izzid monografije v okviru projekta Generativna umetna inteligenca: Analiza stanja v primarnem, sekundarnem in terciarnem izobraževanju
V okviru projekta Generativna umetna inteligenca je izšla monografija z naslovom Generativna umetna inteligenca v izobraževanju: Analiza stanja v primarnem, sekundarnem in terciarnem izobraževanju.
Dogodki
16. maj. - 29. maj. | Dogodek Koper in Nova Gorica
Vabilo na interdisciplinarni performans Ane Južnič, študentke VUO: (H)ARMONI(J)A
19. maj. | Dogodek Koper