PPU: Vstopam v svet branja in pisanja z vsemi čutili – medpodročno povezovanje

07.03.2020

Center za vseživljenjsko učenje UP PEF izvaja različna izobraževanja. V letošnjem letu v okviru Programov profesionalnega izobraževanja preko KATIS-a organizira tudi seminar "Vstopam v svet branja in pisanja z vsemi čutili – medpodročno povezovanje". Vsem udeležencem bodo izdana potrdila, ki se jih lahko uveljavlja pri napredovanjih.

__________________________________________________________________________

Izvajalke:  doc. dr. Barbara Baloh, Petra Furlan, asist., Giuliana Jelovčan, pred., Bojana Kralj, pred.
Ciljna skupina: učitelji (1. triletje), vzgojitelji
Število udeležencev: maks. 30
Termin: 7. in 28. 3. 2020
Trajanje: 8.30-16.30
Lokacija: UP PEF
Prijava: Katis do 24. januarja 2020
Cena: 64,05 EUR (VIZ) in 142,33 EUR (ostali)

__________________________________________________________________________

Opis: Seminar bo skozi dejavnosti začetnega opismenjevanja povezoval cilje predmetnih in kurikularnih področjih jezik, gibanje, glasba in naravo. Udeleženci bodo usvojili didaktične pristope za spodbujanje začetnega opismenjevanja: vidnega zaznavanja, grafomotorike, slušnega zaznavanja v povezavi z glasbo. Predstavljena bodo teoretična izhodišča začetnega opismenjevanja, v slovenski praksi vse bolj uveljavljeno t.i. veččutno poučevanje.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.