PPU: Aktivne metode spoznavanja matematike v predšolskem obdobju

01.02.2020

Center za vseživljenjsko učenje UP PEF izvaja različna izobraževanja. V letošnjem letu v okviru Programov profesionalnega izobraževanja preko KATIS-a organizira tudi seminar "Aktivne metode spoznavanja matematike v predšolskem obdobju". Vsem udeležencem bodo izdana potrdila, ki se jih lahko uveljavlja pri napredovanjih.

__________________________________________________________________________

Izvajalki: dr. Lea Kozel
Ciljna skupina: vzgojitelji in pomočniki vzgojiteljev
Število udeležencev: maks. 30
Termin: 1. februar 2020
Trajanje: 8 ur
Lokacija: UP PEF
Prijava: Katis
Cena: 10,92 EUR (VIZ) in 24,26 EUR (ostali)

__________________________________________________________________________

Opis: Predstavljene bodo aktivne metode dela pri seznanjanju otrok z matematiko v predšolskem obdobju. Potekale bodo tudi delavnice za vse štiri matematične teme (logika in jezik, aritmetika, geometrija z merjenjem, obdelava podatkov), na podlagi katerih se lahko matematiko obravnava že v 1. starostnem obdobju ter da lahko abstraktne matematične koncepte vpeljujemo na konkretnem nivoju.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.