Erasmus študenti 2013/2014 (rok prijave do 22. februarja 2013)

11.02.2013

Razpis VŽU/Erasmus za mobilnost študentov v študijskem letu 2013/2014

Rok: 22.02.2013

Univerza na Primorskem objavlja nov razpis za mobilnost študentov v okviru programa Vseživljenjsko učenje Erasmus v študijskem letu 2013/2014, tako za namen študija v tujini, kot za praktično usposabljanje.

Študenti oddate prijave najkasneje do 22. februarja 2013.

POMEMBNO: Veljavne bodo prijave, ki jih bo UP PEF prejela do vključno 22. februarja 2013, ne glede na datum oddaje na pošto.V kolikor nameravate prijavo oddati zadnji dan v petek 22. februarja 2013, jo morate obvezno osebno dostavit v Službo za znanstveno-raziskovalno delo in mednarodno sodelovanje UP PEF. Enako velja za poštne pošiljke, ki jih Pošta Slovenije ne dostani v enem dnevu (npr. pošta iz tujine).

Več informacij je na voljo v samem razpisu.

Besedilo razpisa

Prijavnica

Seznam tujih institucij 2013/2014
NOVO: Obveščamo vas, da je St. Marys University College Belfast potrdila Erasmus bilateralni sporazum in odobrila 2 mesti za študijsko izmenjavo 2013/2014.

POJASNILO GLEDE PRIZNAVANJA PRAKSE
Obveščamo vas, da se študenti UP PEF, ki izpolnjujete pogoje, lahko prijavite na Razpis VŽU/Erasmus za namen opravljanja praktičnega usposabljanja, vendar ta oblika opravljanja pedagoške prakse ne bo priznana in jo boste morali vseeno opravljati tudi v Sloveniji.

Izjema so le študenti magistrskega študijskega programa 2. stopnje Izobraževanje odraslih in razvoj kariere, ki jim UP PEF lahko prizna opravljeno andragoško prakso v tujini.

INFORMATIVNI DAN ZA ERASMUS MOBILNOST
Vsi, ki bi se želeli prijaviti na razpis VŽU Erasmus 2013/2014, ste vljudno vabljeni, da se udeležite informativnega sestanka, ki bo potekal v ponedeljek, 18. februarja 2013, ob 11:30 v P3.

Predstavitev

Nekaj izkušenj študentov z Erasmus izmenjavo si lahko preberete na spletni strani UP Turistice:

Izkušnje študentov

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.

Ob svetovnem dnevu knjige: branje z najmlajšimi se začne z objemom čez rame

UP PEF in Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper sta v ponedeljek, 22. aprila 2024, gostili italijansko otroško pisateljico Eliso Mazzoli in urednico Anito Molino, ki sta v okviru svetovnega dneva knjige in mladinske književnosti spregovorili o ključni vlogi otroške literature pri razvoju otrokove osebnosti in sposobnosti. Teden pred tem pa je dr. Barbara Baloh z UP PEF predstavila pomen slikanic brez besedila.