Ponudba Erasmus praks v tujini za študente 2014

18.03.2014

Obveščamo vas, da so na spletni strani Cmepius objavljene ponudbe organizacij v tujini, ki so pripravljene gostititi Erasmus študente - praktikante.

Več informacij:CMEPIUS

Prav tako vas obveščamo, da smo s strani italijanske nacionalne agencije za program Erasmus+ prejeli večje število ponudb za opravljanje Erasmus+ prakste za tuje študente (bivši COMENIUS asistenti).

Ponudbe italijanskih osnovnih in srednjih šol

Za več informacij se obrnite na Erasmus koordinatorja Marka Gavriloskega.

Rdeča nit druge Mednarodne konference o ekosocialnem izobraževanju bo ...

V času podnebne krize in nujnosti ukrepanja moramo učence vseh starosti spodbujati pri razvoju znanj in spretnosti, da se bodo lahko učinkovito spoprijeli s podnebno krizo in ostalimi izzivi prihodnosti. Pri tem pa imajo ključno vlogo prav učitelji, katerim je Mednarodna konferenca o ekosocialnem izobraževanju tudi posvečena.

Objava Liste kandidatov za redne volitve dekana UP PEF

Spoštovani, na podlagi šestega odstavka 17. člena Pravilnika o volitvah dekanov članic Univerze na Primorskem (št. 002-25/23, sprejet na 1. redni seji Senata Univerze na primorskem, ki je potekala 27. septembra 2023) je Volilna komisija za izvedbo rednih volitev dekana Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete na svoji 1. redni seji, ki je potekala 12. aprila 2024, potrdila Listo kandidatov za redne volitve dekana Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete.

Dan odprih vrat privabil različne generacije

V četrtek, 11. aprila, smo pripravili dan odprtih vrat. Dopoldne so nas obiskali otroci treh vrtcev, ki so se preizkusili v naravoslovno-matematični delavnici, jezikovni delavnici in gibalni delavnici, ob koncu pa smo ob našem jubileju, 50 letnici, še malce praznovali. Z baloni, seveda.