Razpis programa Erasmus+ za mobilnost študentov 2015/2016 - rok prijave 25.2.2015

11.02.2015

Univerza na Primorskem objavlja nov razpis za mobilnost študentov v okviru programa Erasmus+ za namen študija v tujini in praktično usposabljanje študentov v študijskem letu 2015/2016.

Študenti oddate prijave najkasneje do 25. februarja 2015

Več informacij je na voljo v samem razpisu:

Besedilo razpisa
Seznam tujih institucij 2015/2016

Povezava na spletno prijavnico (OBVEZNO GLEJTE NAVODILA ZA ODDAJO PRIJAVE V PRILOGI SPODAJ):

UP PEF – https://vis.upr.si/pef/

NAVODILA ZA ODDAJO PRIJAVE ERSMUS +

POJASNILO GLEDE PRIZNAVANJA PRAKSE
Obveščamo vas, da se študenti UP PEF, ki izpolnjujete pogoje, lahko prijavite na Razpis Erasmus+ za namen opravljanja praktičnega usposabljanja, vendar te oblike opravljanja pedagoške praske ne morete uveljavljati kot pedagoške prakse v okviru vpisanega študijskega programa in jo boste morali vseeno opravljati tudi v Sloveniji.
Izjema so le študenti magistrskega študijskega programa 2. stopnje Izobraževanje odraslih in razvoj kariere, ki jim UP PEF lahko prizna opravljeno andragoško prakso v tujini.

INFORMATIVNI SESTANEK ZA ERASMUS+ MOBILNOST

Informativni sestanek bo v četrtek, 19. 2. 2015 ob 9:30 v GP2.

Nekaj izkušenj študentov z Erasmus izmenjavo si lahko preberete na spletni strani UP FTŠ:Izkušnje študentov

Za dodatne informacije se lahko obrnete na Erasmus koordinatorico Tino Kadunec (po elektronski pošti:   ali po telefonu 05 66 31 267 ali osebno v pisarni Službe za znanstveno-raziskovalno delo in mednarodno sodelovanje).

Objava razpisa na spletni strani UP

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).

Razstava študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Od 22. aprila 2024 v novih prostorih na Čevljarski ulici v Kopru gostimo razstavo študentov Inštituta za vizualno kulturo Univerze Nyiregyhaza

Vabilo na preizkusno predavanje dr. Doza

Obveščamo vas, da bo imel dr. Daniel Doz, kandidat za izvolitev v naziv visokošolski učitelj – docent za področje Didaktika matematike in znanstveni naziv znanstveni sodelavec v četrtek, 9. maja 2024, ob 10. uri.