Erasmus 2012/2013 (razpis za zaposlene) - rok prijave do 7.12.2012

22.11.2012

V okviru programa Evropske komisije za izmenjavo študentov in zaposlenih VŽU/Erasmus, Univerza na Primorskem objavlja razpis za izmenjave z namenom izvajanja pedagoških aktivnosti in usposabljanja zaposlenih v študijskem letu 2012/2013.

Rok prijave: 7. december 2012

Priloge:

Besedilo razpisa

Seznam Erasmus bilateralnih sporazumov za izmenjave zaposlenih z namenom izvajanja pedagoških aktivnosti

Seznam Erasmus bilateralnih sporazumov za izmenjave zaposlenih z namenom usposabljanja

Prijavnica

Program predavanj

Program usposabljanja

16. sep. | Novice

Potrjena doktorska disertacija Jovite Pogorevc Merčnik

Obveščamo vas, da je Senat Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete potrdil doktorsko disertacijo Jovite Pogorevc Merčnik.

13. sep. | Novice

Pedagoška fakulteta prejela zeleno zastavo

V torek, 30. avgusta 2022, je v sklopu programa Ekošola v Termah Čatež potekala Konferenca koordinatorjev za osnovne šole, srednje šole in fakultete 2022/2023.