Erasmus 2013/2014 (razpis za zaposlene) - rok prijave do 15.11.2013

25.10.2013

V okviru programa Evropske komisije za izmenjavo študentov in zaposlenih ERASMUS, Univerza na Primorskem objavlja razpis za izmenjave z namenom izvajanja pedagoških aktivnosti in usposabljanja zaposlenih v študijskem letu 2013/2014.

Rok prijave: 15. november 2013.

Dodatne informacije: http://www.upr.si/index.php?page=news&item=5&id=2198

Priloge:

Besedilo razpisa

Seznam Erasmus bilateralnih sporazumov za izmenjave zaposlednih z namenom izvajanja pedagoških aktivnosti

Seznam Erasmus bilateralnih sporazumov za izmenjave zaposlenih z namenom usposabljanja

Prijavnica

Program predavanj

Program usposabljanja

Podrobnejše informacije o pogojih in možnostih za izmenjave lahko kandidati dobijo pri Erasmus koordinatorju Marku Gavriloskemu ().

16. sep. | Novice

Potrjena doktorska disertacija Jovite Pogorevc Merčnik

Obveščamo vas, da je Senat Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete potrdil doktorsko disertacijo Jovite Pogorevc Merčnik.

13. sep. | Novice

Pedagoška fakulteta prejela zeleno zastavo

V torek, 30. avgusta 2022, je v sklopu programa Ekošola v Termah Čatež potekala Konferenca koordinatorjev za osnovne šole, srednje šole in fakultete 2022/2023.