RAZPIS ERASMUS + zaposleni 2015/2016

22.09.2015

RAZPIS Univerze na Primorskem ERASMUS+ (ZAPOSLENI) za študijsko leto 2015/16

Univerza na Primorskem objavlja

- RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE MOBILNOSTI OSEBJA ZA NAMEN POUČEVANJA V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ V ŠTUDIJSKEM LETU 2015/2016

- RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE MOBILNOSTI OSEBJA ZA NAMEN USPOSABLJANJA  V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ V ŠTUDIJSKEM LETU 2015/2016

Spletna prijavnica je dostopna na spletni povezavi:

https://vis.upr.si/studij/izmenjavazaposleni/prof_izmenjava_prva.asp .

NAVODILA ZA ODDAJO PRIJAVE NA RAZPIS

ROK PRIJAVE: 13.10.2015

Za podrobnosti glejte posamezen Razpis:

Razpis za poučevanje

Razpis za usposabljanje

PRILOGE:

Priloga 1a- seznam Erasmus bilateralnih sporazumov za mobilnost osebja za namen poučevanja

Priloga 1b- seznam bilateralnih sporazumov za mobilnost osebja za namen usposabljanja

Priloga 3a- Program mobilnosti za namen poučevanja

Priloga 3b-Program mobilnosti za namen usposabljanja

12. jan. | Novice

Varstvo zasebnosti in fenomen sharenting na družabnih omrežjih

Center za vseživljenjsko učenje UP PEF vabi na izobraževanje, z naslovom Varstvo zasebnosti in fenomen sharenting na družabnih omrežjih, ki ga bosta vodili viš. pred. Martina Kovačič Kuzmić in prof. dr. Jurka Lepičnik Vodopivec.

11. jan. | Novice

Dobrodelna akcija: Alzheimerjev zemljevid srčnosti

Novo leto, nove dobrodelne akcije. In prva letošnja dobrodelna akcija, čudovita dobrodelna akcija Alenke Veber Alzheimerjev zemljevid srčnosti, ki je zasnovana po zgledu podobnih dobrodelnih akcij iz tujine, in katero sem razširila na vso Slovenijo, je že tu. Gre za akcijo pisanja razglednic srčnosti, ki lahko s svojimi motivi obudijo spomine in prebudijo zgodbo osebam z demenco.

11. jan. | Novice

Nagradni natečaj: Prisluhni in pomagaj

Sama zelo rada pišem. Nazadnje sem napisala dve pesmi, katerih namen je spodbujanje otrok k zbiranju zamaškov in starega papirja. Ker vem, da je tudi med vami veliko takih, ki radi pišete, ki dobro pišete, vas želim spodbuditi k sodelovanju v dveh nagradnih natečajih na temo Prisluhni in pomagaj, katerih namen je ne le povezati vse generacije s to, tako človeško temo neprecenljive vrednosti, temveč tudi ob koncu leta ustvariti knjigo, katere soavtorji lahko postanete prav vi, s svojim edinstvenim prispevkom o pomoči drugim, solidarnosti, ljubezni do sočloveka.

17. feb. - 18. feb. | Dogodek Koper - Pedagoška fakulteta, Univerza na Primoprskem

Informativni dnevi 2023