Razpis Erasmus+ (KA 103) zaposleni - pogodbeno leto 2020

21.04.2021

Univerza na Primorskem objavlja:

- Razpis za sofinanciranje mobilnosti osebja za namen poučevanja v okviru programa Erasmus+ (KA103) za pogodbeno leto 2020 – Rok prijave 13. 5. 2021

- Razpis za sofinanciranje mobilnosti osebja za namen usposabljanja v okviru programa Erasmus+ (mobilnosti strateškega pomena in splošne mobilnosti) – Odprt rok prijave

Besedilo obeh razpisov, spletna prijavnica in seznam institucij so objavljeni na spletni strani Univerze na Primorskem:

Razpis za mobilnost zaposlenih Erasmus+

16. sep. | Novice

Potrjena doktorska disertacija Jovite Pogorevc Merčnik

Obveščamo vas, da je Senat Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete potrdil doktorsko disertacijo Jovite Pogorevc Merčnik.

13. sep. | Novice

Pedagoška fakulteta prejela zeleno zastavo

V torek, 30. avgusta 2022, je v sklopu programa Ekošola v Termah Čatež potekala Konferenca koordinatorjev za osnovne šole, srednje šole in fakultete 2022/2023.