RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE MOBILNOSTI OSEBJA ZA NAMEN POUČEVANJA ALI USPOSABLJANJA V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS+ (KA171)

Rok za prijavo je odprt, brez končnega roka.

Erasmus+ program je strukturiran program, ki s svojimi pravili določa pogoje za sodelovanje. Program zajema tudi obvezno dokumentacijo, ki je sestavljena iz prijavnih in zaključnih dokumentov. Dokumentacija se razlikuje glede na posamezen tip mobilnosti.

Mobilnost z namenom poučevanja –  Staff-mobility agreement teaching

Mobilnost z namenom usposabljanja – Staff-mobilty agreement training

Razpis je odprt, mobilnost mora biti izvedena do 31. 7. 2026. Na razpolago so mobilnosti za Kenijo, Namibijo, Južna Afrika, Singapur in Šrilanko.

RAZPISNA DOKUMENTACIJA

SPLETNA PRIJAVA

Zaključek prvega mednarodnega tedna UP PEF

Ta teden, od 22. do 26. aprila 2024, je na fakulteti potekal Mednarodni teden UP PEF, ki je bil organiziran v okviru praznovanja 50. obletnice Pedagoške fakultete v Kopru.

Predstavitev kandidata za dekana, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika

Obveščamo vas, da bo predstavitev kandidata za dekana UP PEF, izr. prof. dr. Tomaža Grušovnika, potekala v torek, 7. maja 2024, ob 13.30 v Predavalnici št. 2 (P2 – 1. nadstropje).