Pedagoško-andragoško usposabljanje v 2025/2026

datum: 28.10.2025

kategorija: Za zaposlene

Na UP PEF bomo v študijskem letu 2025/2026 ponovno izvedli pedagoško-andragoško usposabljanje za zaposlene.


Usposabljanje bo potekalo od 14. novembra 2025 do 16. januarja 2026. Za pridobitev potrdila o pedagoško-andragoški usposobljenosti se bodo zaposleni morali udeležiti najmanj 4 usposabljanj in pripraviti 2 poročili. Podrobna navodila za pripravo poročil bodo prejeli predvidoma na prvem usposabljanju.

Posamezna usposabljanja bodo izvedena delno tudi v angleškem jeziku.

Prijava poteka preko  spletne prijavnice, neposredno s klikom https://forms.cloud.microsoft/e/zRYMsD9ypJ

Za dodatne informacije je na voljo mag. Alenka Andrejašič preko elektronskega naslova alenka.andrejasic@upr.si. 

Več  o temah in terminih TUKAJ

Novice

11. mar. | Novice

Vabilo k udeležbi na Mednarodnem simpoziju Tvorjenje pomena in večrazsežna – večkodna pismenost | Invitation to the International Symposium Meaning-making, Multiliteracies and Multimodality

Namen simpozija je, odpirati vprašanja in iskati odgovore, kako se v sodobnosti odzivati na možnosti, ponujene z moderno tehnologijo (digitalizacija in UI) pri izbiri znakovnih sistemov za tvorjenje pomena v komuniciranju. Simpozij bo potekal od 19. do 20. marca 2026 v Kopru. The purpose of the Symposium is to rethink and open wider the discussion about how modern person responds to the possibilities offered by modern technology in choosing semiotic systems for making meaning in communication. The Symposium will take place from 19 to 20 March 2026 in Koper.

Dogodki